Monika Beňová pod návalom kritiky! BOLO TO KVÔLI TEJTO FOTKE. Toto jej vyčítali ľudia

Známa mamička, Monika Beňová, sa len prednedávnom stala obeťou kritiky a negativity zo strany jej sledovateľov na Instagrame. Uverejnila totiž fotku, s ktorou viacerý jej fanúšici nesúhlasia.

Poslankyňa na sociálnu sieť uverejnila, že jej malá dcérka Lea, ochorela na ich spoločnej dovolenke pri mori. Dcérku podľa všetkého celú noc trápila vysoká horúčka a Beňová na internete prezradila, že noc prebdela spoločné s Leou, aby jej vysokú teplotu zrazila.

„Dovolenka môže byť aj taká, že deti dostanú nejaký vírus alebo baktériu, a to potom celú noc nespíte, zrážate teplotku čípkami a octovými zábalmi na rúčky a nožičky, nosíte ich na rukách a keď sa ráno zobudia bez teploty, ktorá sa vyšplhala na 39,8 stupňa, tak sa tak veľmi tešíte, že tú prebdenú noc ani necítite.“ hovorí Monika.

Problematická na tom však bola fotka liekov, ktoré si spolu Monika na dovolenku zbalila.  Viacerý jej sledovatelia sa totiž domnievali, že Beňová podávala všetky z nich jej dcére, a poriadne ju za to skritizovali.

Našťastie však vysvitlo, že sa jedná len o nedorozumenie.

Monika znepokojeným mamičkám vysvetlila, že jednoducho zdieľala fotku liekov, ktoré si so sebou balí, pre každý prípad, a ktoré jej odporučila lekárka. Malej Lei podala len ich časť a aj to len v malom množstve.

O niekoľko dní neskôr sa s fanúšikmi podelila o výborné správy a s radosťou prezradila, že Lea je už zdravá ako ryba!

zdroj: femm.interez.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Monika Beňová pod návalom kritiky! BOLO TO KVÔLI TEJTO FOTKE. Toto jej vyčítali ľudia”