Muž odmietol upratať výkaly po svojom psovi! DOSTAL LEKCIU NA KTORÚ NEZABUDNE

Byť milý a zdvorilý je niečo, čo by sme mali praktizovať každý deň, najmä keď máme doma domáce zvieratá. Sú to bytosti, ktoré nás potrebujú a užívajú si našu spoločnosť, jedlo, a samozrejme lásku, ktorú im dávame.

Keď sa rozhodneme zaobstarať si domáceho miláčika, rozhodneme sa prevziať všetku zodpovednosť, ktorá s tým súvisí.

To zahŕňa ich trus, ktorý musíme upratať. Bohužiaľ, niektorí ľudia tomu nerozumejú a keď ich niekto na to upozorní, začnú byť agresívni.  Vo videu zdieľanom na Facebooku môžeme vidieť, ako sa jeden sused sťažuje druhému za to, že neupratal psí odpad.

Facebook / Carmen Libre y Directo

Majiteľ argumentoval, že sú na ulici a že to bol celá pointa venčenia psov. Problém bol však vážnejší, pretože pes vykonával svoju potrebu priamo pred domom. Aj keď majitelia domu zaobstarali majiteľovi psa igelitku, psičkár odmietol splniť svoju zodpovednosť.

Pravda je taká, že hoci sa s ním otec a syn pokúšali rozprávať, nedokázali nájsť spôsob, ako sa s ním dohodnúť. S fotoaparátom v ruke teda syn urobil ťažké rozhodnutie. Mužovi so psom do očí prikázal, aby psie hovienka zdvihol, na čo však muž zareagoval veľmi hrubo.

Možno práve to syna podnietilo vziať psie hovienka a hodiť ich pánovi na košeľu. Hoci išlo o akt zo zúfalstva, dalo by sa povedať, že tento pán si to zaslúžil. Je pravdepodobné, že už nikdy nenechá psí odpad na ulici.

Pre majiteľa úbohého psíka bolo zdvihnúť jeho trus jednoduché, no on to aj tak odmietol urobiť. Môžeme teda posudzovať, že majiteľ pravdepodobne vyhľadával konflikt.

 To sa mu však nepodarilo a domov odišiel so špinavým tričkom. 

Dúfajme, že sa z toho poučí.

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž odmietol upratať výkaly po svojom psovi! DOSTAL LEKCIU NA KTORÚ NEZABUDNE”