Muž sa rozhodol nafotiť svoju tehotnú ženu. Keď sa vyzliekla, ostal ohromený…

Keď sa človek pozrie na fotografiu 33-ročnej Austrálčanky Crystal Miller, pomyslí si, že sa jedná o šťastnú matku dvoch detí a milovanú manželku.

Len málo ľudí však vie, ako jej telo vyzerá pod vkusným oblečením. S vážnou chorobou začala bojovať ešte ako tínedžerka a vo svojich 22 rokoch prežila komplikovanú operáciu. Dnes je živým príkladom toho, že aj tie najťažšie životné chvíle môžeme prežiť s úsmevom na tvári.

Keď mala 15 rokov, lekári jej diagnostikovali Crohnovu chorobu. Neustále pociťovala nevoľnosť, trpela hnačkami a dokázala spať aj 22 hodín denne. Ochorenie je sprevádzané aj silnou bolesťou, ktorá sa vyriešila až o niekoľko rokov počas operácie.

Podstúpila zákrok, pri ktorom jej odstránili hrubé črevo, konečník a časť tenkého čreva, namiesto čoho jej nainštalovali ileostomické vrecúško. Až potom sa jej podarilo rozlúčiť sa s touto nepríjemnou chorobou. Niekto by si možno myslel, že sa jej život skončil, no Crystal začala napredovať.

Aj napriek všetkému sa jej podarilo nájsť muža svojho života, ktorému nevadili tieto fyziologické zmeny na jej tele. Ba čo viac, stala sa matkou a narodili sa im dve krásne deti!

Samozrejme, aj tieto radostné udalosti so sebou priniesli určité komplikácie.

Pri prvom tehotenstve jej prasklo črevo a takmer dostala otravu krvi. Druhé tehotenstvo sa taktiež nezaobišlo bez problémov s trávením, ale napriek tomu sú obe ich deti živé a zdravé. Crystal je dôkazom toho, že aj s touto chorobou je možné žiť plnohodnotný život, byť milovaná a mať šťastnú rodinku.

Manžel jej pomáha vo všetkých oblastiach. Chápe, aká dôležitá je pre ňu jeho podpora a neskrýva ani to, že jeho pocity k svojej žene sú presne také silné, ako keď sa prvýkrát stretli. Je vidieť, že láska a silná vôľa dokáže prekonať všetky životné prekážky!

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž sa rozhodol nafotiť svoju tehotnú ženu. Keď sa vyzliekla, ostal ohromený…”