Na Slovensku VZNIKLA nová politická strana Karma! Neuveríte, kto je jej zakladateľom!

Slovenská politika určite nepatrí medzi tie najpokojnejšie. Či už ide o konflikty politikov, aktuálne Igora Matoviča a Richarda Sulíka, alebo iné nezhody, v parlamente si nikdy neoddýchnu. Veci teraz skomplikoval aj príchod novej politickej strany, za vznikom, ktorej stojí známa tvár.

Ondrej Janíček je Slovákom určite dobre známy z naťahujúcej sa kauzy Fatima, kde okrem iných, stíhali aj bývalú sudkyňu Moniku Jankovskú.

Tá, momentálne žije z invalidného dôchodku a je stíhaná na slobode. Trenčiansky podnikateľ bol vo štvrtok 14. júla oslobodený z kauzy po rozhodnutí Okresného súdu v Trnave.

Po dlhých rokoch, ktoré prežíval s pocitmi krivdy a bezradnosti sa Janíček rozhodol založiť politickú stranu, pomocou ktorej chce na Slovensku dosiahnuť spravodlivosť.

Z toho dôvodu som sa rozhodol, že musím pomôcť ľuďom, takým ľuďom, ktorí razia takú istú cestu ako ja,“ uviedol. „Nie som sám, kto má skúsenosť s nespravodlivosťou a zneužívaním štátnej moci na Slovensku. Už roky sa na mňa obracia množstvo ľudí so svojimi problémami a chcem týmto ľuďom pomôcť,“ vysvetľuje.

Ondrej Janíček oznámil vstup do politiky a vznik novej politickej strany KARMA – Humanisti.sk

foto: humanisti.sk

Dnes ohlasujem politickú stranu Karma, ktorá ma bude reprezentovať, a ktorá ja takým mojim symbolom,“ prezradil. „Chcel by som slúžiť ľuďom a chcel by som to zobrať ako poslanie, aby sa na Slovensku dobre žilo.“

Hovorí, že v politike plánuje uplatniť svoju nezlomnosť a chce bojovať za dobrú vec.

zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Na Slovensku VZNIKLA nová politická strana Karma! Neuveríte, kto je jej zakladateľom!”