Obľúbená mamička, ktorá čakala štvorčatá už porodila! Neuveríte ako vyzerala predtým a potom!

Linday Hay prešla z jedného konca materského spektra na to druhé. Zo začiatku neverila, že sa niekedy vôbec mohla mať vlastné deti, no potom sa jej narodili až štyri.

Materstvo je dôvodom, prečo sme tu.

Bez námahy, ktorú naše matky museli vynaložiť, by sme sa nikdy nestali súčasťou tohto sveta. A raz príde aj pre nás tá chvíľa, kedy sa s tým s pravým rozhodneme, že by sme chceli začať rodinu.

foto: @heylindshay

Dostať sa do tohto bodu je jedným z najcennejších okamihov, ktoré môže človek v živote zažiť. Darovať život, vychovávať a viesť iného človeka je niečo, čo nikdy nemôže byť dostatočne ocenené.

Aj preto je pre mnohých ľudí zistenie, že deti mať nemôžu, jedno z najhorších. Lindsay Hay si takisto vypočula podobné zdrvujúce novinky, no namiesto toho, aby sa vzdala, sa pokúšala dieťatko získať iným spôsobom.

foto: @heylindshay

Našla tak procedúru, ktorá jej pomohla produkovať viac vajíčok, ako je normálne. Liečba nielenže zabrala, ale dokonca fungovala oveľa lepšie ako bolo plánované.

Lindsay sa teda musela vysporiadať zo zistením, že čoskoro bude musieť na svet privítať až štyri novorodeniatka.

Ako teda mesiace ubiehali, jej bruško rástlo a rástlo až dosiahlo extrémne rozmery. Lindsay si bola istá, že o deti príde. Je totiž malého vzrastu a neverila, že jej telo by štvorčatá mohlo zvládnuť.

Našťastie však všetko dopadlo dobre a z Lindsay sa stala šťastná mama, ktorá sa teraz stará o štyri zdravé batoľatá.

foto: @heylindshay

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Obľúbená mamička, ktorá čakala štvorčatá už porodila! Neuveríte ako vyzerala predtým a potom!”