Ponožky vám nemiznú, iba sa skrývajú vo vnútri vašej práčky. Toto je celá záhada

Koľkokrát ste po vyberaní prádla z práčky mali pocit, že niečo chýba? Je jedno či periete pre jednu osobu alebo celú rodinu, šance sú rovnaké – najmenej jeden kúsok oblečenia magicky zmizne. Viete ktorý? Ponožka. Možno pravá alebo ľavá. Alebo chýbajú ponožky z rôznych párov. Je to záhada?

Source: Cathy Hintz

Nezbláznili ste sa. Zjavne vaša práčka pohlcuje ponožky. Jedna žena zdieľala dôkaz, ktorý objavil jej manžel.

Source: Cathy Hintz

Cathy Hintz, uverejnila na stránke Bored Panda v roku 2017 nasledovné:

“Dnes sa môj manžel poriadne rozzúril z toho, že práčka nepracuje ako má a rozhodol sa ju rozobrať. Začal so spodným panelom. Zostal prekvapený, čo sa pod ním skrývalo…ponožky, spodné prádlo, kreditka… a to je iba to, čo bolo v spodnej časti práčky. Keď odstránil pumpu, ktorá odčerpáva vodu, objavil asi 7 dolárov v minciach.”

Source: Cathy Hintz

Fotografia sa stala virálnou, získala vyše 76 000 likov a 25,000 zdieľaní. Mnoho ľudí odpovedalo na Twitteri a ďakovali Sarah za zverejnenie tejto fotky.

Source: Cathy Hintz

Matthew “Pernicious Lint Wrangler” Frederick odporúčal ľuďom skontrolovať si hadicu vedúcu zo zadnej časti práčky, ktorá je často veľká a biela, a ktorá sa montuje a odmontuje veľmi ľahko. Aj tam nájdete stratené poklady.

Source: Twitter

James Darmstadt, odborník na elektrospotrebiče povedal, že ide o extrémny prípad. Ide najmä o práčky plnené spredu, kedy býva tesniaca guma okolo dvierok poškodená.

Source: Twitter

Zdroj: shareably.net

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ponožky vám nemiznú, iba sa skrývajú vo vnútri vašej práčky. Toto je celá záhada”