Posadnutá svokra počas fotenia chytí ženícha za ruku a hovorí: „Aj ja som jeho manželka.“

Niektoré matky sú mimoriadne majetnícke a veria, že ich deti sú majetok. Samozrejme neraz to platí aj o otcoch. Ich prejavy sa zintenzívnia najmä v prípade, keď si ich dieťa nájde priateľa či priateľku.  

A tak svokrovci strkajúci nos do všetkého sú už len otázkou času.

Niečo podobné sa udialo aj v nasledujúcom príbehu, kedy už matka ženícha prekročila všetky hranice.  

Po obrade vzala za ruku svojho syna a nedovolila neveste, aby sa ho dotkla, navyše povedala toto: „Aj ja som jeho manželka.“ Žena to jednoducho musela prijať a tak ho chytila za ruku.

Am I too late for cringy wedding photos? from JUSTNOMIL

Bola to nepríjemná situácia, ktorá zároveň vyvolala smiech, pretože to isté určite zažilo veľa ľudí. Niektorí hovoria, že by to mohlo byť varovanie, ktoré dáva neveste vedieť, že za jej mužom stojí matka.

Toto však nebola prvá scéna svokry, pretože deň pred svadbou napísala správu svojej budúcej neveste…

„Poslala mi dlhú správu na Facebooku, v ktorej podrobne uvádzala, ako pekne jej syn vyzeral a ako sa „znova zaľúbila.“

V tej istej správe tiež spomenula, že očakávala, že v deň svadby „splním všetky očakávania,“ čo znamenalo, že budem vyzerať tak dobre ako on. Nerobím si srandu.“ Túto informáciu prezradila mladá žena, ktorá chcela ostať v anonymite.

Čo si o takomto správaní svokry myslíte vy?

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Posadnutá svokra počas fotenia chytí ženícha za ruku a hovorí: „Aj ja som jeho manželka.“”