„Prestal som milovať svoju ženu a je to jej vina“: manžel prezradil čo zabíja mužskú lásku

Nanešťastie, nikto na svete nie je imúnny voči rozvodu. Existuje viacero dôvodov, ktoré môžu viesť k manželským nezhodám, od triviálnych nedorozumení až po ochabnutie citov.

 

Nepotrebujete byť skvelým psychológom, aby ste si všimli že Váš manžel voči Vám ochladol.

Jediné čo potrebujete je lepšie si všímať jeho správanie. Ak s Vami trávi stále menej času, stále sa na niečo vyhovára a nedodržiava sľuby, jeho city sú pravdepodobne preč. Nedávno sa objavil na internete anonymný list. Bol od muža, ktorý prestal milovať svoju ženu a za vinu to dával jej.

Jeho rodinu tvorila manželka, s ktorou žil 7 rokov a 6 ročný chlapec. Od začiatku ich vzťahu bola pre neho manželka milujúcou osobou. S postupom času sa menila na nepríjemnú ženu a svojho manžela postupne prestala zahrňovať láskou. Keď si to jej manžel uvedomil, požiadal o rozvod, ktorý sa potom ťahal dlhý čas a stal sa predmetom ohovárania v ich meste.

Na príbehu je však najzaujímavejšie to, že za všetko viní svoju manželku a dôkladne opísal čo mu na nej prekáža, bod po bode.  Ukázalo sa, že muž prestal cítiť k svojej manželke lásku kvôli týmto dôvodom :

– Panovačný tón jej hlasu keď sa s nim rozprávala ho rozčuľoval

– Manželka robila jeho život komplikovanejším a vytvárala problémy, ktoré tam ani neboli.

„Po tretie, nikdy neodopieraj mužovi svoje telo. Nikdy ho netrestaj týmto spôsobom. Pretože skôr či neskôr jednoducho ochladneme. A budeme hľadať to teplo niekde inde.“ uviedol ako tretí bod.

Potom muž poradil všetkým manželkám, aby nikdy nevinili svojich mužov pre nedostatok peňazí, tvrdiac že ženy sú povinné svojich mužov podporovať.

Na záver listu uviedol, že podľa jeho názoru, by sa ženy mali snažiť vyzerať príťažlivo aj doma:

„Striasa ma zo starých deravých nohavičiek a teplákov vyťahaných až po kolená.“ vyjadril sa muž.

Odhliadnuc od všetkého, autor listu je pripravený, že ho množstvo ľudí označí sa príliš náročného muža. Napriek tomu úprimne dúfa, že jeho list zachráni veľa rodín.

Čo si myslíte o jeho sťažnostiach? Zdieľajte Vaše názory v komentároch!

zdroj:takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Prestal som milovať svoju ženu a je to jej vina“: manžel prezradil čo zabíja mužskú lásku”