Príbeh: Žena sa dozvedela nečakanú správu od svojho muža, ktorá jej zmenila život…k lepšiemu

Môj život sa zmenil v okamihu, keď som zistila, že iná žena čaká dieťa s mojím manželom. Prežili sme spolu takmer 20 nádherných rokov, máme dvoch synov, plánovali sme kúpu nového domu, všetko bolo jednoducho tak, ako má byť.

Potom mi môj manžel povedal, že sa čoskoro stane opäť otcom.

Táto informácia ma prekvapila a ešte viac ma prekvapilo, keď som sa dozvedela, že matkou jeho ďalšieho dieťaťa. Snažila som sa ho presvedčiť, aby zostal, ľutovala som deti a samozrejme aj seba. Vtedy mi najstarší syn povedal: „Už ho toľko nepros, mama, nechaj ho.“

Zoznámili sme sa ešte počas štúdia, kedy sme obaja chodili na univerzitu. Začali sme spolu chodiť, potom sme sa vzali. S narodením prvého syna sa materiálny blahobyt rodiny výrazne znížil, manžel sa rozhodol skúsiť otvoriť stavebnú firmu.

Vzali sme si úver, mala som obavy, že to nevyjde, ale manžela som vždy podporovala. Nakoniec všetko dopadlo tak, ako plánoval: z malej firmy sa za pár rokov stal podnik so zamestnancami.

Zabezpečila som mu vtedy teplú večeru a pohodlný život, pretože z práce chodil domov veľmi unavený. Porodila som dve deti. Samozrejme, za ten čas sme kúpili dva byty, nadobudli ďalší majetok a zlepšili náš život.

A potom sa všetko v jednom momente zmenilo – manžel má inú a čaká dieťa. Bola som pripravená mu všetko odpustiť, len keby neopustil rodinu. Najťažšie to mal najmladší syn, ktorému neustále chýbal otec, napriek tomu, že k nám pravidelne chodil.

woman in black tank top standing in room                          unsplash

Raz, v predvečer ma priatelia pozvali do reštaurácie. Tam som stretla Alexandra – pozval ma tancovať. Videla som, že je odo mňa o sedem alebo osem rokov mladší, ale súhlasila som. Na druhý deň mi sám zavolal, dali sme sa do reči a všetko sa akosi nenápadne zmenilo na romantický vzťah.

Bála som sa, čo povedia deti, čo povedia naši kamaráti a hlavne, ako zareaguje jeho mama. Veď on má 33, kým ja 39 a dve deti. Ale všetci moji príbuzní ho pekne prijali.

Deti si ho okamžite obľúbili, stal sa pre nich kamarátom. Na moje veľké prekvapenie nás podporila aj Alexova mama. Neskôr som sa dozvedela, že ona sama má podobný osud, jej druhý manžel vychoval Alexandra ako vlastného syna. Rozhodli sme sa zoficiálniť náš vzťah.

A o pol roka sa objavil môj manžel, začal rozprávať, že jeho mladá priateľka chce len jeho peniaze, že im to nefunguje a nedokážu spolu vychádzať.

Ľutovala som ho, ale rozhodla som sa, že naše zničené rodinné hniezdo už nemám chuť opravovať. Po pár dňoch rozmýšľania som išla podať žiadosť o rozvod na súd.

Vzťah s Alexandrom pokračuje, som rada, že v mojom živote nastali také zmeny ako rozvod aj nevera, pretože s novým mužom sa cítim šťastná, mladšia a žiadaná.

man and woman holding hands                       unsplash

 

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Príbeh: Žena sa dozvedela nečakanú správu od svojho muža, ktorá jej zmenila život…k lepšiemu”