„Radi sme sa smiali.“ Vzácny pár zdieľa kľúč k šťastnému manželstvu aj po 70 rokoch!

Kenneth a Faye Babinovci sa zosobášili pred 72 rokmi a ich láska sa v priebehu desaťročí len a len posilnila. Ich vnučka Jalee nedávno zdieľala videá so zamilovaným párom na TikToku. Teraz majú zaľúbenci tisícky fanúšikov po celom svete!

Po tom, čo si video Faye sediacej na Kennethovi pozrelo takmer 9 miliónov ľudí, Jalee začala zdieľať ďalšie videá s jej „Memaw a Papaw“. Všetci omdlievali nad tým, ako sa dvojica stále oslovuje prezývkami, objíma a bozkáva sa a sú nadšení z osoby po ich boku.

Kenneth and Faye Babin

foto: Good Morning America, YouTube Screenshot

Keď 93-ročnú Faye a 95-ročného Kennetha požiadali, aby sa podelili o tajomstvo ich dlhotrvajúceho a neuveriteľne šťastného manželstva, odpovedali stručne a milo.

„Bol pekný, spieval a hral na gitare, takže keď si to dal všetko dokopy, bolo to veľmi romantické,“ vytryskla Faye a láskyplne hľadela na Kennetha. Ďalej povedala, že prejavovanie fyzickej náklonnosti bolo pre nich oboch vždy veľmi dôležité.

„Kedykoľvek som sa cítila slabo alebo zle, spýtala som sa ho: ‚Mohol by som sa objať? Mohla by som dostať pusu? No a naviazala som sa“ smiala sa Faye.

https://img.particlenews.com/image.php?url=2azlaw_0eHpGeFj00

foto: Good Morning America, YouTube Screenshot

Keď príde na konflikt, zhodnú sa na tom, že nikdy nie je dobré nechať problémy len tak. Namiesto toho preferujú otvorenú komunikáciu a berú manželstvo ako skutočné partnerstvo. „Vždy sme sa o všetkom rozprávali,“ povedala Faye.

Spoločné koníčky patria k ďalšiemu typu dvojice.

„Radi sme sa smiali,“ hovorí Faye o ich spoločnom živote. „Hrali sme karty, domino, poker. Na rozvod som ani nepomyslela. Párkrát na vraždu, ale…“ žartovala Faye s veľkým smiechom.

https://img.particlenews.com/image.php?url=0iRuBV_0eHpGeFj00

foto: Good Morning America, YouTube Screenshot

Kenneth hovorí, že ani raz neuvažoval o tom, že by bol s niekým iným. Od mladosti mal oči len pre Faye a nikdy nevidel dôvod meniť to, čo medzi nimi je.

„Nikdy sme ani nehovorili o tom, že by sme sa jeden druhého zbavili, vždy to bolo naopak. Držíme spolu,“ povedal.

Faye a Kenneth boli spolu v dobrom aj zlom a ich láska nikdy nezoslabla. Z ich oddanosti a vernosti sa všetci môžeme naučiť veľmi veľa!

zdroj: www.inspiremore.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Radi sme sa smiali.“ Vzácny pár zdieľa kľúč k šťastnému manželstvu aj po 70 rokoch!”