Sisa Sklovska sa na svojich promóciách ukázala v exkluzívnom bielom outfite

Stále vyvíjajúci sa svet a rýchle zmeny vo vede nám dokazujú, že potreba učenia sa, by nás nemala opúsťať ani v zrelom veku. Práve týmto pravidlom sa riadi aj známa slovenská operná a muzikálová speváčka Sisa Lelkes Sklovska. Táto 56-ročná stále elegantná dáma sa pred niekoľkými rokmi rozhodla opäť vstúpiť do akademických vôd a rozhodla sa vydať na štúdium 3. vysokoškolského stupňa.

Sisa tento rok úspešne doštudovala doktorandské štúdium na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Na konci štúdia ju čakala aj slávnostná cerémonia – promócie.

Na promóciach sa Sisa objavila v nádhernom nadčasovom bielom kostýme s frakovým sakom. Ku kostýmu si obula krásne vysoké lodičky, pričom celkový dojem dotiahli do dokonalosti aj nápadité náušnice. Na konci štúdia absolvovala aj doktorandský koncert, z ktorého uverejnila fotografiu s popisom:

„Chvíle hlbokého dojatia počas standing ovation po odspievaní môjho doktorandského koncertu zostaveného z náročného operného repertoáru.“

Sisa si na promócie obliekla krásny elegantný kostým:

 

Zdroj: hitky.sk

Zdroj: IG/sisasklovskaofficial

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sisa Sklovska sa na svojich promóciách ukázala v exkluzívnom bielom outfite”