Tajomstvom japonských žien na krásnu pleť je TOTO. Vyrobte si masku, ktorá vás zbaví škvŕn na vašej pleti

Dokonale čistú, snehobielu, rovnomernú pleť môžete docieliť aj pomocou domácej masky na báze ryže a ľanových semienok. Pri pravidelnom používaní maska vyčistí pokožku od škvŕn a urobí ju zamatovou a jemnou.

Do 500 ml nádoby vložte 1 polievkovú lyžicu ľanových semienok a ryže. Naplňte to vodou a nechajte 2 hodiny pôsobiť. Počas týchto 2 hodín ryžu a ľanové semienka niekoľkokrát premiešajte. Potom prelejte všetok obsah do hrnca, priveďte do varu, znížte teplotu a varte 5 minút.

Preceďte to cez gázu.

K tomu pridajte 1 polievkovú lyžicu gélu aloe vera (môžete si vziať z listu rastliny alebo hotového gélu z obchodu) + 2 kapsuly vitamínu E (môžete nahradiť 1 ČL olivového, mandľového oleja alebo oleja z hroznových jadierok). Premiešajte, aby sa všetky ingrediencie dôkladne spojili. Hotovú masku uchovávajte v chladničke. Krém je možné aplikovať dvakrát, ráno a večer, po dobu 15-20 minút.

Môžete ju nechať na pleti aj cez noc až do rána, ak nedôjde k alergickej reakcii na niektorú zo zložiek. Maska je ľahká a skutočne pomáha zosvetliť škvrny na tvárovej pokožke.

 

Zdroj: cpykami.ru

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tajomstvom japonských žien na krásnu pleť je TOTO. Vyrobte si masku, ktorá vás zbaví škvŕn na vašej pleti”