Táto žena je už 20 rokov vydatá za najkrajšieho herca na svete. NIKDY JU NEPODVIEDOL

Herec Pierce Brosnan je miláčikom Hollywoodu, ktorého zbožňujú milióny žien z celého sveta, no zároveň je oddaným otcom piatich detí a milujúcim manželom svojej krásnej manželky Keely Shaye Smithovej.

Sú spolu viac ako 20 rokov a sú považovaní za jeden z najobľúbenejších párov vo svete celebrít.

Herec sa do Kelly zamiloval od chvíle, čo ju prvýkrát  uvidel. Vedel, že na nej je niečo iné. ťahalo.

„Milujem jej vitalitu, jej vášeň. Má silu, bez ktorej by som nevedel žiť. Keď sa Keely na mňa pozrie, okamžite je zo mňa lepší človek.“

Jedným z tajomstiev ich dlhotrvajúceho manželstva je, že bez ohľadu na to, ako veľmi sú zaneprázdnení, vždy si na seba nájdu čas.

„S manželkou sme si urobili krátky výlet do Santa Barbary – išli sme na romantický víkend popozerať  si domy a popíjať skvelé víno. Nepočúvali sme žiadnu hudbu, len sme počúvali zvuky hlasov toho druhého a bavili sa o živote.“

Svoju lásku k manželke ukázal aj na sociálnych sieťach, kde napísal: „Ďakujem ti miláčik za lásku, ktorou si ma milovala posledných 25 rokov.“

Nebolo to prvýkrát, čo sa známy herec verejne prejavil svoje city k manželke.

V deň jej 58. narodenín zdieľal krásnu fotku, na ktorej mala na sebe obrovské čierne okuliare a krátke fialové šaty a usmievala sa do fotoaparátu.

Napísal: „Moja krásna zvodná láska Keely včera na jej 58. ceste okolo slnka. Boli to najšťastnejšie narodeniny!“

Svadba s Keely znamenala druhú šancu na šťastie pre herca, ktorý v roku 1991, prišiel o svoju prvú manželku Cassandru Harrisovú, keď zomrela na rakovinu vaječníkov. Mali spolu tri deti, vrátane dcéry Charlotte, ktorá, žiaľ, zomrela na rakovinu rovnako ako jej matka v roku 2013.

V priebehu rokov Keely nadobudla pár kíl navyše a ľudia jej to niekedy dávajp najavo. Jej manžel ju však miluje takú, aká je.

„Priatelia jej ponúkli operáciu na zníženie hmotnosti.

Ja však zbožňujem každú krivku jej tela. Je to tá najkrajšia žena v mojich očiach. Okrem toho porodila našich päť detí,“ povedal herec.

Pre mnohých je možno prekvapením, že sú stále spolu, nakoľko hollywoodske manželstvá majú pomerne krátku trvácnosť.

Je však evidentné, že Keely je Piercova osudová láska a spriaznená duša. Neostáva teda nič iné, len im popriať, aby im táto láska vydržala až do konca.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táto žena je už 20 rokov vydatá za najkrajšieho herca na svete. NIKDY JU NEPODVIEDOL”