Tento pár bol už unavení z nekonečných dlhov. Rozhodli sa preto postaviť si dom z prepravných kontajnerov!

Splnili si svoj životný sen: nemajú hypotéku a majú nádherný domov.

Veľa ľudí sníva o tom, že pôjde do dôchodku pokojne, bez starostí a bez dlhov. Žiaľ, málokomu sa to podarí. Nakoniec ich plány pohltí systém a svoje túžby odhodia bokom.

Jaimie a Dave sú však jasným príkladom toho, že sny sa plnia. A zvládli to úplne sami.

foto:YouTube Living Big In A Tiny House

Vyčerpaní z dlhov a hypoték sa rozhodli si postaviť si domček uprostred poľa.

Pomocou prepravných kontajnerov tak dosiahli svoj sen.

Ak si myslíte, že ich domček bude o niečo menej roztomilý, len preto, že je vyrobený z recyklovaných materiálov, mýlite sa. Postavili ho vlastnými rukami, pričom každý detail je vyrobený na mieru. 

foto:YouTube Living Big In A Tiny House

Výsledky sú jednoducho úžasné.  Majú priestrannú terasu a celý les len na rozjímanie a relaxáciu.

Najdôležitejšie pre nich bolo žiť bez dlhov a to sa im aj podarilo. Dosiahli to, čo si želá 99,9 % dospelých.  Majú pokoj, po ktorom vždy túžili, a „dobyli“ systém, ktorý ničí sny mnohých ľudí.

foto:YouTube Living Big In A Tiny House

Samozrejme, nebolo to jednoduché. Zhmotniť túto myšlienku bola pre nich takmer utópia.

Keď Dave (manžel) utrpel krvácanie do mozgu, mysleli si, že ich vysnívaný projekt je stratený.  Bol  to však impulz, ktorý potrebovali. Spoločne prekonali jeho chorobu a konečne si otvorili oči: žijeme len raz a musíme robiť veci, ktoré sami chceme. 

foto:YouTube Living Big In A Tiny House

Budovanie ich sna bolo pre Davea ako terapia.

Vidíte, osudu sa nemusíte klaňať. Ich príbeh inšpiruje ľudí po celom svete, ľudí ktorí hľadajú pokoj a mier, rovnako ako Dave a Jaimie, v živote bez dlhov.

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tento pár bol už unavení z nekonečných dlhov. Rozhodli sa preto postaviť si dom z prepravných kontajnerov!”