štvrtok, 13 júna, 2024

Tieto 4 frázy v žiadnom prípade nehovorte žene! Čo sa týka jej vzhľadu – radšej jej povedzte toto..

Prečo je niekedy ťažké komunikovať so ženami? Prečo sa tak ľahko dopúšťajú porušovania predpisov, zabezpečujú hystériu, nesprávne rozumejú, správajú sa nepredvídateľne?

Každého muža aspoň raz vo svojom živote napadli takéto otázky … Odpoveď je jednoduchá!

Tento článok neobsahuje dlhé argumenty o psychológii. Iba praktické triky budú len 3, ale naozaj cenné!

Použite svoje zdravie a neváhajte nám povedať v komentároch, ako efektívna bola naša rada, čakáme.

Čo je treba hovoriť žene

Komplimenty

Väčšina mužov neuvedomuje plnú silu komplimentov. Žena musí počuť, že obdivujete jej telo, vidíte ju v sladkých snoch denne a večer, že máte radi jej oči a dlhé prsty.

Ak sa naučíte správne povedať svojej žene komplimenty, budete najlepší muž v jej živote, nebude nikam chodiť, nebude vás chcieť zmeniť, prečo je to všetko?

Je veľmi dôležité, aby žena počula konkrétne frázy o tom, čo vás na nej priťahuje. Nestrácajte slová, naučte sa vyjadrovať svoje pocity!

Slová vďaky

Rovnako ako každá osoba, žena má veľmi rada vďačnosť. Je to tak príjemné, keď človek úprimne ďakuje za niečo. Chcete sa niečo spýtať na obľúbené? Po prvé, ďakujem a potom začnite vysvetľovať svoju požiadavku. Úspech je zaručený!

Praktický príjem! Napríklad, požiadajte svoju ženu o odvážny experiment v posteli.

Áno, chcete skúsiť niečo nové a neobvyklé. Ako začať rozhovor, aby tvoja milovaná to porozumela správne a nerobila škandál na rovnakom mieste?

Začnite s poďakovaním. Pamätajte na niektoré vzrušujúce chvíle, kedy váš milovaný bol obzvlášť dobrý, povedzte mu o tom, urobte kompliment zo srdca! Hlavná vec – úprimne, pomocou jasných figuratívnych detailov. Povedzte jej, že o ňu máte záľubu a chcete jej poskytnúť nezabudnuteľný zážitok …

Som si istý, že žena reaguje na Vašu žiadosť veľmi iným spôsobom, ako keby ste povedali priamo, že to okamžite požadujete.

Prosba o odpustenie

Áno, ľudia tak často zabúdajú na kúzlo odpustenia! Ak ste vo svojej žiadosti o milosrdenstvo tak úprimní a úprimní, žena vám s radosťou odpustí. Opýtajte sa odpustenia, ak ste neskoro a nechali ju čakať.

Opýtajte sa odpustenia, ak náhodou ste vyliali kávu na košeľu a bude sa musieť rozbiť s škvrnami. Pamätajte, len čestné, úplné pokánie – a milovaný vám odpustí všetko, taká je povaha ženy.

Použitím iba 3 zlatých pravidiel sa stanete kráľom. Takto sa bude správať k vám vaša milovaná! Ale je tu ešte jeden dôležitý bod. V žiadnom prípade nehovorte nasledujúce frázy …

Nedávajte pripomienky k jej hmotnosti a tvaru. Verte mi, že žena vždy vie, že získala pár kíl navyše. O svojich nedostatkoch vie!

Nehovorte, že vaša milovaná vyzerá unavene! Ak je žena unavená, je lepšie sa o ňu postarať, zorganizovať úplný odpočinok, urobiť masáž. Poznámka k unavenému druhu je jedna z najhorších.

Nikdy porovnávajte ženu so svojimi priateľkami a inými ženami. Že ju môžete odcudziť navždy.

Nikdy nekritizujte rodinu ženy a jej blízkych priateľov.

Muž často vníma rodinu ako bežné životné podmienky, ale pre ženu je rodina významom všetkého, čo sa deje. Hovoriť nepríjemné veci o rodine a blízkych zničíte jej vieru v sebavedomie a vo vás naraz.

Dúfam, že teraz pochopíte, čo povedať svojej milovanej žene. Možno máte nejaké pripomienky k týmto efektívnym odporúčaniam? Ako si myslíte, že je potrebné hovoriť so svojim milovaným, ale čo by ste mali prísne mlčať? Podeľte sa o svoj názor v komentároch!

zdroj:takprosto.cc

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Prečítaj si aj

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Keď zistia, že je bohatý, chcú sa nasťahovať k synovi: títo rodičia vyvolali diskusiu

Všetci rodičia očakávajú, že jeho deti budú úspešnejšie ako...

Skutočný Príbeh: „Moja matka žiada, aby som otehotnela a dala dieťa sestre – ona nemôže mať deti.“

Keď sa tešíte na svadbu a odpočítavate dni jeden po druhom, myslíte len na to, aký dokonalý bude váš spoločný život so spoločným bytom,...

Svoj byt som si zariadila do socialistického štýlu. Vrátila som sa späť do roku 1986. Susedia ma stále navštevujú

Byt v socialistickom štýle je pre mnohých Slovákov snom aj nočnou morou. Niektorí z nás s takýmto zariadením stále bojujú, najmä keď si ho...

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z nás určite nespája s ničím príjemným. Bohužiaľ, niekedy sa tomu nedá vyhnúť.Ak ste už niekedy...
Verified by MonsterInsights