To, akým spôsobom sa vedúci v slovenskom obchode zachoval k tejto žene spôsobilo, že predavačka mala slzy v očiach

Táto žena sa sa podelila s príbehom o vedúcom predajne, v ktorej pracuje. Je to jeden z mnohých krásnych príbehov ukazujúce, ako ľudia dokážu byť dobrí. Ak ťa tento príbeh tiež dojal, podeľ sa s ním s rodinou a priateľmi.

„Najprv som chcela vysvetliť, ako vyzerá vedúci predajne, v ktorej pracujem. Je 190 cm vysoký a vyzerá na tvrďasa, ale v skutočnosti je to veľmi príjemný chlap, a tu je príbeh o tom, aký je naozaj.

Pracovala som v predajni po dobu siedmich mesiacov, keď prišla žena s dvoma deťmi. Jednému z nich boli asi 2 roky a ďalšiemu asi 5 rokov. matka vyzerala vydesene, vlasy mala strapaté a bolo viditeľné, že dlho nespala. prišla za mnou a spýtala sa, či môže hovoriť s vedúcim predajne a aby som ho poprosila, či môže prísť.

Pracovala som v ten deň pri pokladni a nemali sme veľa zákazníkov a tak som mala medzi obsluhou jednotlivých zákazníkov chvíľu času. Počula som, ako žena hovorí s vedúcim obchodu.

Hovorila, že utiekla od svojho manžela, ktorý ju bil, a teraz býva v inom byte, ktorý našla s pomocou svojich priateľov, ale nemá nič na jedenie. Spýtala sa ho, či jej môže pomôcť.

Vedúci obchodu jej povedal, aby si nákupný vozík vyplnila jedlom a aby potom prišla k mojej pokladni. Povedal jej tiež, aby šla do reštaurácie a vzala si a svojim deťom niečo na jedenie. Keď sa po pol hodine vrátila späť a prišla k pokladni, zavolala som vedúceho.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt supermarket

Keď dorazil, povedal mi, nech všetko spočítam ako obvykle, a potom vytiahol peňaženku a zaplatil za všetko. Potom mi povedal, aby som prišiel do jeho kancelárie a čakala tam na neho. Povedal mi, že chce, aby som jej pomohol zabaliť všetko do auta a dal jej list papiera, na ktorý niečo napísal. Dal mi ten list a ja som odprevadila ženu do auta.

Tam som jej dala ten list, ktorý som jej mala odovzdať. Začala plakať, a spýtala som sa jej, či môžem vedieť, čo je tam napísané listu.

Napísal jej, že je mu veľmi ľúto, že sa nachádza v takej situácii, a že ak bude potrebovať prácu, môže sa vrátiť za pár dní vrátiť do predajne.

A v prípade, že bude potrebovať niekoho na stráženie detí, môže mu zavolať a on sa to pokúsi zariadiť.

Netreba dodávať, že žena do predajne za pár dní prišla a je to veľmi milá žena, ktorá tu doteraz pracuje. To je jeden z mnohých dôvodov, prečo mám radosť z toho, že tu pracujem tu a zdá sa mi, že mám najlepšieho vedúceho na svete. “

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “To, akým spôsobom sa vedúci v slovenskom obchode zachoval k tejto žene spôsobilo, že predavačka mala slzy v očiach”