Z kresieb 5 – ročného dievčaťa tuhne krv v žilách. Vďaka nim vyšla najavo pravda.

Rodičia 5-ročného dievčaťa v Brazílii odhalili niečo, čo navždy ostane v ich pamäti. Čo sa tomuto dieťaťu stalo jednoducho ťažko uveriť. Pravda vyšla najavo vďaka jej kresbám.

Keď si ich všimli, okamžite si spomenuli na vzdor, ktorý dievčatko prejavovalo, pred stretnutiami s kňazom Joao da Silva. Najprv nerozumeli, prečo ich dieťa neobľubuje tieto hodiny.

Jej správanie bolo čoraz viac znepokojujúce a tak ju vzali ku psychológovi.

Špecialista odporučil rodičom aby prezreli jej veci. Vtedy našli znepokojivé kresby. Pravda bola bolestivá, ich dieťa sa stalo obeťou kňaza pedofila.

Z kresieb bola najstrašidelnejšia tá, kedy dievčatko ležalo na posteli a oproti nej stál muž, ktorý jej rozťahoval nohy.

54-ročný kňaz z mesta Montes Claros počas telefonického rozhovoru priznal vinu a uviedol, že išlo o pomstu za hádku s otcom dievčatka.

Kňaz bol zadržaný a potrestaný. Je neuveriteľné ako dokázal ublížiť bezbrannému dieťaťu.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Z kresieb 5 – ročného dievčaťa tuhne krv v žilách. Vďaka nim vyšla najavo pravda.”