27-ročná žena porodila bratovi dieťa. Keď sa stane otcom, splní sa mu sen.

Život je nepredvídateľný a píše rôzne scenáre. Mnoho vecí nevieme predvídať a naše plány častokrát nezodpovedajú realite. S niečim takým sa musela potýkať aj rodina z Daltonu.

27-ročná Chapelle Cooper sa rozhodla byť náhradnou matkou svojmu bratovi.

Prečo sa tak rozhodla? Žena je už matkou dievčatka a aj preto chcela pomôcť svojmu bratovi, lebo dobre vedela aký náročný je proces nájdenia surogátnej matky a koľko stojí. Okrem toho, muži chceli nájsť niekoho, komu môžu dôverovať.

K oplodneniu došlo vďaka vajíčku Chapelle a spermiám Scotta, partnera Michaela. Obaja partneri jej budú vďační do konca života.

„Sme očarení silou, láskou a odvahou Chapelle a nikdy jej nebudeme môcť dostatočne vyjadriť vďačnosť za náš malý poklad. Milujeme ťa viac, než si myslíš !”napísali na Facebooku.

Rozhodnutie Chapelle nepatrí medzi jednoduché, ale uznala, že nebolo iné riešenie.

„Scott a Michael hovorili o adopcii, a keď začali všetko zisťovať, zistili sme, koľko rôznych prekážok pred splnením tohto sna stojí. Niekto navrhol surogátnu matku, bolo teda dôležité vybrať vhodnú osobu. A okrem toho bolo to naozaj nákladné.” objasnila Chapelle.

„Vždy som chcel mať dieťa. Byť otcom je splnenie všetkého, o čom som sníval.” povedal Michael.

Michael s Scott dôverovali Chapelle a počas tehotenstva ju nemienili kontrolovať. Počas tohto obodobia jej splnili každé prianie. Dnes sú rodičmi, ktorých sen sa stal skutočnosťou.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “27-ročná žena porodila bratovi dieťa. Keď sa stane otcom, splní sa mu sen.”