Chlapček sa vrátil domov so zvláštnou čiernou bodkou. O 2 týždne potom nemôže chodiť. ČO SA STALO?

Jamie Simoson sa veľmi tešila, keď jej syn bol pozvaný na oslavu pri bazéne. Bolo teplé leto a takáto udalosť je dokonalou príležitosťou ako sa zabaviť a zároveň schladiť.  Oslava sa ale nepodarila tak ako si predstavovala. 2 týždne po nej museli jej syna vziať do nemocnice.  

Oslava pri bazéne

Mama Jamie Simoson bola nadšená, že jej syn dostal pozvánku na oslavu pri bazéne.

Johnny sa potom vrátil do skôlky, keď sa uňho začali objavovať zdravotné problémy. Učiteľky si všimli, že stratil chuť do jedla a často sa sťažuje na bolesť hlavy.

Bolesti netrvali dlho, objavili sa a zas zmizli. Lekár, ktorý ho prezrel tvrdil, že sa uňho nevyskytuje nič znepokujúce. Neskôr sa ale ukázali vážne zdravotné problémy.

Dva dni po návšteve lekára dostal Johnny vysokú teplotu. Mama namerala chlapcovi až 40-stupňovú teplotu. Johnnyho vzali do nemocnice, kde mu ju pomohli znížiť. Mama chlapca si spomenula na jeden detail.

Po oslave mal Johnny na ramene čiernu bodku. Ukázalo sa, že chlapec mal na ramene kliešťa a mama si s ním poradila. „Bez problémov som ho vybrala pomocou pinzety.” povedala v rozhovore s New York Post.

Instagram

V 2019 mala kliešťa aj Johnnyho sestra. Vtedy jej dokonca diagnostikovali boreliózu. Johnny túto diagnózu nemal, ale jeho zdravie veľmi upadalo.

Nemohol chodiť

Johnny istý čas nedokázal chodiť, dokonca ani udržať rovnováhu.

Vykazoval znaky poškodenia mozgu. Rodičia mu pomáhali jesť aj sedieť. Postupom času sa chlapcov zdravotný stav zlepšil, hoci stále má oslabenú ľavú polovicu tela a problémy s rečou. Jamie varuje rodičov, aby nepodceňovali, keď sa ich deti sťažujú na zdravie.

„Ak sa ukáže, že s dieťaťom nie je niečo v poriadku, musíte tlačiť na zdravotníkov aby zistili, čo sa deje.” hovorí mama chlapca.

Želáme chlapcovi pevné zdravie. Dávajte si pozor na kliešťov, lebo dôsledky môžu byť naozaj vážne!

Zdroj: pl.newsner.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chlapček sa vrátil domov so zvláštnou čiernou bodkou. O 2 týždne potom nemôže chodiť. ČO SA STALO?”