Dievča zverejnilo fotku s kamarátkou. POLICAJTI POTOM na nej našli stopu ktorá viedka k…

Dve kamarátky, 21-ročná Rose Antoine a 18-ročná Brittney Gargol, boli nerozlučné až do jedného tragického incidentu. Brittneyno bezvládne telo našli pozdĺž cesty v kanadskej provincii Saskatchewane.

Na mieste činu našli opasok, ktorým údajný vrah tínedžerku uškrtil. Najprv bola Rose Antoine vypočúvaná ako svedkyňa, potom povedala, že v ten deň sa rozlúčila s kamarátkou, išla navštíviť svojho strýka a Brittney odišla s nejakým cudzincom.

Vrahyňa mala vopred premyslený každý krok. „Ako sa máš? Už si sa dlhšie neozvala, dúfam, že si v poriadku a dostaneš sa domov,“ napísala Rose v súkromnej správe Brittney deň po vražde. Taktiež požiadala svojho strýka, aby si vytvoril falošné alibi.

Len o dva roky neskôr polícia starostlivo preskúmala Brittneyinu selfie a všimla si, že Rosein opasok sa zhoduje s opaskom nájdeným na mieste činu. Podozrivú ihneď predvolali na výsluch a ku všetkému sa priznala.

„Nikdy si to neodpustím. Žiadne slová ju nevrátia k životu, je mi to ľúto. Toto sa nemalo stať … “, ľutovala Rose na súde.

Svoju vinu nepoprela, no nepamätá si, ako vraždu spáchala. Podľa jej slov boli v ten deň jej kamarátky pod vplyvom omamných látok a strhla sa medzi nimi potýčka.

Za spoluprácu pri vyšetrovaní a priznanie jej vyšetrovatelia zmiernili trest – bola odsúdená na 7 rokov väzenia. Takto sa skončil príbeh priateľstva nerozlučných kamarátok…

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievča zverejnilo fotku s kamarátkou. POLICAJTI POTOM na nej našli stopu ktorá viedka k…”