Politik NAĎ v netradičnom spojení s GYZKOU! Dali si spoločnú fotku

Šéf rezortu obrany, Jaroslav Naď, sa rozhodol oddýchnuť si od vyčerpávajúcej politiky a víkend strávil na futbalovej akcií. O fotky z akcie sa podelil aj na sociálnej sieti, kde si zapózoval so známou tvárou slovenského šoubiznisu, Gyzkou Oňovou.

foto: facebook

 „V sobotu som si bol na pozvanie mojich priateľov z Hontianskych Nemiec zahrať priateľský „futbalík“ bývalých futbalistov,“ upresnil cieľ víkendovej akcie Jaroslav Naď na sociálnej sieti.

Politik je známi svojou láskou k futbalu, a práve z toho dôvodu sa rozhodol pre účasť na príjemnom futbalovom stretnutí.

foto: facebook

„Ja, ako hráč Banskej Štiavnice, som proti svojim kamošom, a v niektorých prípadoch aj spolužiakom z gymnázia v Banskej Štiavnice, hrával pravidelne, tentokrát sme si zahrali spolu. Vďaka, chalani, bolo to super, dodnes to cítim,“ uviedol minister obrany na Facebooku.

„Bola to celkovo vynikajúca akcia, a to najmä vďaka starostke pani Renátke Matejovej a tiež mnohým vystupujúcim umelcom, vrátane Gizky Oňovej. Rád prídem aj nabudúce!“ poznamenal Naď.

zdroj: dnes24.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Politik NAĎ v netradičnom spojení s GYZKOU! Dali si spoločnú fotku”