Pristihla manžela ako sa hrá s mladou opatrovateľkou. Video otriaslo internetom.

Rachel je TikTokerka, ktorej účet sleduje okolo 120 000 osôb. Nedávno sa podelila s videom, ktoré vyvolalo medzi jej fanúšikmi rôzne emócie. Môžme na ňom vidieť, ako sa jej manžel baví s mladou opatrovateľkou. Hoci sú jej fanúšikovia pobúrení, Rachel na tom nevidí nič zlé.

34-ročná žena ani netušila, že jej video bude tak komentované. Videlo ho už vyše 10 miliónov osôb a 22-tisíc z nich ho okomentovalo.

Rachel ukázala svetu, čo robil jej manžel s opatrovateľkou, keď sa vrátila z práce. podľa nej sa o to musela podeliť.

Na videu vidno ako 23-ročné dievča objíma manžela TikTokerky, skúša ho dvíhať a obaja sa pokúšajú napodobniť scénku z Hriešneho tanca. Počas tejto zábavy chytil manžel Rachel mladú opatrovateľku niekoľkokrát za prsia, ale nikto sa tým evidentne nezapodieval. Lizzie Norton, mladá opatrovateľka, je podľa Rachel členom ich rodiny.

@raypo3 The nanny-dad content no one asked for. @lizziinorton @f4ttyd4ddy #SummerMashup #fypシ #thenanny ♬ original sound – Rachel

Fanúšikovia krútia hlavami. Myslia si, že opatrovateľku a Rachelinho muža niečo spája.

„Nevyzerá to ako zábava. Jednoducho sa radi navzájom dotýkajú.” znie v jednom komentári.

„Som opatrovateľkou od 15 rokov a nikdy sa mi nič podobné nestalo.” komentuje fanúšička.

Rachel sa ich opatrovateľky zastala.

„Milujeme ju bezvýhradne. Je naozaj bláznivá a divná, môžeme s ňou žartovať a doťahovať sa. Prestaňte na ňu útočiť. Je to anjel. Je pre našu rodinu požehnaním a ľudia na ňu útočia akoby bola úbožiačkou.” hovorí pobúrená TikTokerka.

Rachel sa v nasledujúcich videách pokúsila ukázať, že ich opatrovateľka je pozitívna osoba a na jej správaní nie je nič, čo by v nej malo vyvolať akékoľvek podozrenie.

Čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentári.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pristihla manžela ako sa hrá s mladou opatrovateľkou. Video otriaslo internetom.”