Skrytý odkaz na náhrobnom kameni spôsobuje problémy! Vulgárny detail, si však mnohí ani nevšimnú!

Náhrobný kameň v okrese Polk v štáte Iowa spôsobuje poriadny rozruch. Rodinní príslušníci zosnulého sa rozhodli pre nenápadný vtip.

Na prvý pohľad sa zdá, že epitaf znie ako pocta milovanému členovi rodiny, no ak sa pozriete lepšie, nájdete skrytý odkaz.

Na jednej strane náhrobného kameňa Stevena Owensa nevinne znie: „Navždy v našich srdciach, kým sa znova nestretneme, milované spomienky, náš brat, otec, strýko, priateľ a bratranec.“  Slová sú však rozmiestnené takým spôsobom, aby začiatočné písmeno každého riadku vyhláskovalo vulgarizmus. Forever In our Hearts Until We meet again Cherished memories Know US. Keď spojíte začiatočné písmena slov, vznikne vám anglická nadávka – Fuck 

„Určite to bol jeho prejav lásky. Ak vás nemal rád, nerozprával sa s vami. Ide len o to, kým bol,“ povedala pre KCCI jeho dcéra Lindsay Owens .

Steven zomrel v septembri 2021 vo veku 59 rokov, ale jeho náhrobný kameň dala jeho rodina nainštalovať len nedávno.

Na jednej strane je zobrazené jeho meno, dátum narodenia a úmrtia a rodinné príslovie. Druhá strana obsahuje to, čo sa teraz stalo kontroverziou.

Jeho rodina v tom však nevidí problém a verí, že ich otcovi by sa hold páčil.

A aj keď Stevenov náhrobný kameň nie je prvý, kto oznámil múdre príslovie , odkaz spôsobuje problémy návštevníkom a zamestnancom cintorína.

Podľa správ bolo rodine Owensovej aj spoločnosti zodpovednej za Stevenov náhrobný kameň povedané, že značku nemožno umiestniť na cintorín, pretože vulgárne výrazy nie sú povolené a „tí ostatní, ktorí majú miesto na cintoríne, majú právo na slušnosť. “

Rodina dúfa, že sa obe strany dohodnú, a že Stevenov náhrobný kameň bude môcť zostať na mieste.

zdroj: en.newsner.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Skrytý odkaz na náhrobnom kameni spôsobuje problémy! Vulgárny detail, si však mnohí ani nevšimnú!”