Šokujúca pomsta nevesty svokre. So všetkým jej pomohla čašníčka.

Niet pochýb o tom, že svadobný deň je jedným z najdôležitejších dní v živote človeka. Budúci mladomanželia si želajú, aby všetko splnilo ich očakávania a hostia sa dobre bavili s úsmevom na perách.

Niektorí ľudia však túžia byť sebecky stredobodom pozornosti, závidia a žiarlia na oslavujúcich.  Tak tomu bolo aj v tomto prípade. O „nevestinej pomste” počul už celý svet. Všetko preto, že svokra si obliekla na svadbu biele šaty.

Nevesta vs. svokra

Vo svoj svadobný deň sa každá nevesta chce cítiť výnimočne. Čatokrát je však v úzadí, nepovšimnutá a zatienená hosťom.

Keď nevesta uvidela, že sa jej svokra obliekla do bielych šiat v deň jej svadby, praskli jej nervy. Považovala to za nefér, takto jej skaziť vysnívaný deň.

Rozhodla sa však, že nebude otvorene upozorňovať na chyby druhých, radšej sa sústredí na to, čo je v tento deň pozitívne. Ako sa neskôr ukázalo, spravodlivosti bolo učinené bez akéhokoľvek pričinenia nevesty.

Čašníčka omylom poliala svokre šaty omáčkou.

Čašníčka Chloe sa neskôr podelila na TikToku, že má dyspraxiu, vývojovú poruchu funkcií týkajúcich sa riadenia pohybu. Keď omylom poliala omáčkou nevestinu svokru, myslela si, že je to jej koniec, že príde o prácu. Namiesto toho dostala od nevesty tringelt okolo 300 EUR. Svokra sa musela ísť domov prezliecť.

„Nemala sa obliecť do bielej farby.” povedala nevesta.

 

Na túto príhodu bude Chloe spomínať do konca života.

@chloe_beeee #stitch with @itsjuliannajennings #fyp #foryou #foryoupage #storytime #funny #wedding #motherinlaw ♬ original sound – Chlo

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Šokujúca pomsta nevesty svokre. So všetkým jej pomohla čašníčka.”