Táto žena bola mŕtva takmer 27 minút! Z jej prvých slov po prebudení behá mráz po chrbte!

Žena menom Tina utrpela srdcový infarkt počas turistiky so svojím manželom Brianom. Jej situácia bola vážna a Brian bol prvý, kto jej poskytol prvú pomoc, keď si všimol, že nedýcha.

Našťastie sa mu ju podarilo priviesť späť, no od príchodu sanitky až do jej definitívneho prevozu do nemocnice Tina niekoľkokrát takmer zomrela.

Zdravotníci ju museli resuscitovať celkovo šesťkrát. To spôsobilo, že Tina bola „mŕtva“ celkovo 27 minút.

foto: Daily Mail

Akonáhle jej lekári poskytli potrebné lekárske ošetrenie, táto štvornásobná matka bola stále na pokraji smrti a nemohla hovoriť. Brian sa za Tinu modlil dňom i nocou.

Prosil Boha, aby ju zachránil a vrátil mu ju. Keď mu lekári povedali, že konečne nadobudla vedomie, vedel, že jeho želanie sa splnilo.

Tina bola stále zraniteľná. Naberala silu a gestom naznačila pero a papier.

Lekári a jej rodina vedeli, že chce povedať niečo veľmi dôležité. Keď jej podávali pero, napísala na kúsok papiera čosi mrazivé. Prítomným vraj z jej slov behal mráz po chrbte.

Mother who was 'dead' 27 minutes scrawls chilling message about afterlife | Daily Mail Online

foto: Daily Mail

Tinine prvé slová, hneď po prebudení totiž boli: „je to skutočné“. Následne ukázala roztraseným prstom smerom hore, signalizujúc nebo.

Tina nepochybuje, že to, čo v ten deň videla, bolo skutočné nebo.

Takisto si spomína, že podobne ako mnohí iný, v jej situácií, aj ona videla svetlo na konci tunela. Podľa všetkého malo pripomínať žiarivé a jasné slnko.

Tina je presvedčená, že celý zážitok, spoločne s jej prebudením, boli prácou Boha a teraz, spoločne s jej manželom pracujú na tom, aby šírili Božie slovo.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táto žena bola mŕtva takmer 27 minút! Z jej prvých slov po prebudení behá mráz po chrbte!”