Táto ZNÁMA žena tvrdí, že dlhé vlasy na ženách po 40-tke sú neprípustné

V súčasnosti už starnutie nie je prekážkou na tom aby sme sa mohli obliekať a vyzerať tak, ako to cítime a chceme.

Sivé vlasy sú zo dňa na deň populárnejšie a muži aj ženy sa nimi neraz chvália s hrdosťou.

Na druhej strane, venezuelská návrhárka Carolina Herrera – jedna z legiend módneho priemyslu vďaka svojej značke – komentuje, že „nič nerobí ženu staršou ako predstieranie, že je stále mladá“, hovorí tiež, že ženy po 40-ke by mali zmeniť svoj imidž, aby „starli s gráciou“.

81-ročná žena uviedla, že ženy by mali zmeniť svoj šatník a celkový imidž, aby sa s pribúdajúcimi rokmi cítili dobre vo vlastnom tele. Stanovila však niekoľko celkom jasných „pravidiel“, ktoré vyvolali nemalé kontroverzie.

„Žena musí starnúť s gráciou a nesnažiť sa nevyzerať na svoj vek, inak bude vyzerať smiešne. Na ulici vidím veľa žien a zozadu vyzerajú veľmi pekne s dlhými vlasmi a krátkymi sukňami. Ale keď sa otočia, sú staré!“

 „Moderné trendy spôsobujú, že to vyzerá, akoby ste mali na sebe uniformu.

Na svet príde nejaký kus oblečenia – a zrazu všetci vyzerajú rovnako. V móde musíte byť individualitou a vyzerať inak ako väčšina. Nikdy som nechcela vyzerať ako všetci ostatní. Vždy som chcela vyzerať ako ja.“

Nakoniec Venezuelčanka prezradila niektoré zo svojich tajomstiev o tom, ako je možné, že vo svojom veku vyzerá tak mlado. Okrem vlastného štýlu, ktorý už spomínala, naznačila, že kľúčom je mať zrkadlo po celej dĺžke a že investícia do klasickej bielej blúzky, ktorá je všestranným a nadčasovým kúskom, je tiež veľmi dôležitá.

Povedala tiež, že staršie ženy by nemali nosiť minisukne, bikiny alebo džínsy, pretože už na to nemajú vek. Tiež poznamenala, že uprednostňuje krátke vlasy, čím naznačila, že „nemyslí, že dlhé vlasy až po ramená vyzerajú dobre.

Herrera ukončila svoj rozhovor okrem iného zmienku o dôležitosti rukávov, ako aj o nudnom zvyku nosiť počas dňa čierne oblečenie.

Čo si myslíte o jej názoroch? Ste fanúšikmi krátkych vlasov vo vyššom veku?

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táto ZNÁMA žena tvrdí, že dlhé vlasy na ženách po 40-tke sú neprípustné”