Toto nie je tradičná fotka z pôrodnice. Viaže sa s tragédiou, ktorá rodinu postihla.

Muž si mimoriadne uctil svoju manželku. Zverejnil na internete ich spoločnú fotku z dňa, kedy ich novonarodené dieťa opúšťalo nemocnicu.

Nebolo by na tom nič divné, keby manželka pri pôrode nezomrela. Fotografiu prerobil a dotkol sa ľudí na internete.

29. októbra Scott Jenkins zverejnil na Facebooku fotku s popisom, že oslavuje deň, kedy vzal domov svoje novonarodené dieťa z nemocnice domov. Na fotke stojí po boku svojej ženy Aly Jenkins. Žena ale na fotke v skutočnosti nebola. Zomrela 20. októbra pre komplikácie pri pôrode ich tretieho dieťatka.

Dievčatko dostalo meno Sydney. Fotka získala vyše 300-tisíc likov a bola okomentovaná vyše 38-tisícami ľudí. 

Sam Jenkins opísal fotku takto netradične:

Dnes odchádzame z nemocnice s našim malým zázrakom a našim anjelom strážnym. Nedokážem poďakovať všetkým za podporu, ktorú sme tento týždeň dostali.

Chcem poďakovať každému lekárovi a zdravotnej sestre, ktorí sa pokúsili zachrániť život Aly a rovnako aj tým, ktorí sa postarali o to aby Sydney mohla odísť z nemocnice už  za 9 dní!!!

Ďakujem vám všetkým: mojim známym, mojej rodine, ktorá mi pomáhala doma pri upratovaní a starostlivosti o dve moje deti. Tiež vďaka mojej sestre a bratovi, ktorí strávili po boku mojej Sydney 9 dní! Ľúbim vás!

acebook.com

Pani Jenkins mala iba 30 rokov, keď zomrela. Plodová voda obklopujúca dieťa sa dostala do jej krvného obehu a vytvorila tak zriedkavú embóliu. Aj napriek rýchlej reakcii lekárov sa ženu nepodarilo zachrániť.

Komunita v okolí smútiacej rodiny sa zjednotila a pomohla jej. Rovnako aj curlingové tímy, nakoľko Aly bola aktívnou športovkyňou. Hoci sa počas tehotenstva nezúčastňovala súťaží, bola aktívnou športovkyňou. Udržiavala kontakt so spoluhráčkami a zaujímala sa vždy o výsledky.

Na Facebooku sa objavili dojemné príspevky od spoluhráčok zomrelej Aly, Nancy Martin:

Robila toľko radosti všetkým vôkol seba, vždy myslela na všetkých svojich priateľov a celý čas bola v kontakte s celým curlingovým tímom.

Aly bola tak silná, odhodlaná žena vo všetkom čo robila. Bola plná života, dôvtipná a empatická žena. Bola tiež skutočnou konkurenciou na ľade ale aj mimo neho. Milovala hru, do ktorej vkladala celé srdce!
Andersonov tím

Zdroj: popularne.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Toto nie je tradičná fotka z pôrodnice. Viaže sa s tragédiou, ktorá rodinu postihla.”