Zatúlaný psík si vykopal jamu priamo pod hrobom! Dôvod vás ponechá v šoku!

Väčšina z nás si pamätá príbeh o nemeckom ovčiakovi, ktorý ležal na hrobe svojho zosnulého majiteľa. Ukázalo sa však, že tento príbeh nie je pravdivý, aj keď odhodlanie tohto psíka zlomilo srdcia miliónom ľudom po celom svete.

Skutočný príbeh zo života tohto psíka je však takisto srdcervúci, no dobré je, že po trápení sa tento psík, dočkal šťastného konca.
foto: facebook
Jednalo sa totiž o zatúlanú psiu matku, ktorá sa zúfalo snažila nájsť bezpečné miesto pre svoj vrh šteniatok. Nakoniec sa vybrala na cintorín a do jedného z hrobov vykopala jamu.
Táto nezvyčajná udalosť sa odohrala v Novom Beograde, Belehrad, Srbsko.
Matku a jej deti si všimol milovník zvierat, ktorý sa rozhodol vziať veci do vlastných rúk a odniesť ich na bezpečnejšie miesto.
foto: facebook

Roztomilý psík, sa našťastie nebál ľudí a dokonca sa aj priblížila k záchranárom, ktorí jej ponúkli nejaké jedlo.

Hrdinkou, ktorá sa podieľal na záchrane, bola žena menom Vesna Mihajloski. Bola viac než šťastná, že vo svojom dome mohla privítať celú psiu rodinu.

foto: facebook

Mamičke aj jej roztomilým bábätkám bola poskytnutá zdravotná starostlivosť, spoločne s množstvom lásky, láskavosti a náklonnosti.

Sladké šteniatka sú teraz dospelé, zdravšie a šťastnejšie ako kedykoľvek predtým. Mama je rada a vďačná za druhú šancu na lepší život pre ňu a jej potomkov.

foto: facebook

Dúfame, že každý z členov tejto krásnej psej rodinky nájde svoj domov a zvyšok života strávi obklopený ľuďmi, ktorí ho budú nekonečne milovať.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zatúlaný psík si vykopal jamu priamo pod hrobom! Dôvod vás ponechá v šoku!”