Žena bez dovoma nechala pod pôrodnicou bábätko s neprestrihnutou pupočnou šnúrou. To, čo sa s ním stalo vás chytí za srdce…

Todd a Emmy sa spolu s deťmi presťahovali z Texasu do Pittsburghu v Oklahome.

Vonku bola upršaná jeseň a celá rodina sa s radosťou pripravovala na Deň vďakyvzdania: deti vyzdobili dom, Emmy piekla moriaka a Todd fandil svojmu obľúbenému futbalovému tímu.

Zrazu sa však ozval telefonát, ktorý prinútil šťastný prestať so všetkým a odísť do pôrodnice…

Manželia snívali o treťom dieťati, ktoré sa im, bohužiaľ, nepodarilo splodiť. Po dlhých a ťažkých pokusoch sa pevne rozhodli: „Jediná šanca je adopcia!“

A potom prišiel dlho očakávaný telefonát.

„Asi sú všetky dokumenty konečne pripravené! Staneme sa rodičmi krásneho bábätka…“ pomyslela si Emmy.

Vzrušená žena zdvihla telefón a začula hlas pracovníka adopčného centra, ktorý ich poprosil, aby okamžite prišli podpísať dôležité papiere.

Žena odišla od rodiny počas sviatku Dňa vďakyvzdania a pred odchodom jej Todd porozprával dojímavý príbeh, ktorý práve počul v správach:

„Predstav si, bezdomovkyňa nechala na prahu pôrodnice bábätko s neprestrihnutou pupočnou šnúrou!

Povedala, že ho nedokázala vychovať… Myslíš si, že toto je naše požehnané dieťa? Emmy zaváhala a tvrdila, že dieťa musí byť veľmi choré.

Keď znepokojená žena dorazila do agentúry, bola vážne vystrašená. Zamestnanec pre adopciu plakal, keď Emmy podával dokumenty. „Nie je niečo v poriadku s našimi dokumentmi? Pane…“ nervózne sa spýtala.

Emmy pri pohľade na noviny videla tie isté správy o opustenom dieťatku. „Už nemusíte podpisovať papiere. On je váš. Čaká na vás v nemocnici,“ povedal.

Neexistujú slová, ktoré by opísali všetky emócie, ktoré žena v tej ťažkej chvíli prežívala.Rodina okamžite nastäúpila do auta a vydala sa v ústrety osudu. Keď obaja rodičia uvideli dieťa, okamžite cítili, že je to ich syn.

„Nebol najzdravší, ale prešiel si toľkými problémami… Zamilovala som sa do neho na prvý pohľad!“ povedala Emmy so slzami v očiach. Rodina si po týždni mohla vziať drobca konečne domov.  

Potom sa začalo to najťažšie – adopčný proces, ktorý trval nie menej ako dva roky. To však nie je nič v porovnaní s radosťou, ktorú bábätko prinieslo svojim novým rodičom.

Dnes má šťastný chlapec 4 roky a jeho rodičia sa neunúvajú ďakovať Bohu za taký dar osudu: „Priniesol nám do života toľko radosti! Videli sme, že Pánove plány pre našu rodinu sú oveľa lepšie, než sme očakávali.“

Prijatie cudzieho dieťaťa do rodiny nie je pre každého. Malý hrdina tohto príbehu mal obrovské šťastie, pretože našiel zodpovedných, a hlavne milujúcich rodičov!

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena bez dovoma nechala pod pôrodnicou bábätko s neprestrihnutou pupočnou šnúrou. To, čo sa s ním stalo vás chytí za srdce…”