3 cviky na tvár, s ktorými dosiahnete pevnejšiu štruktúru vašej pleti – UBRALI MI 5 ROKOV

Pre žiadnu ženu nie je tajomstvom, že vekom sa na tvári objavujú nedokonalosti.

Dámy trápia nielen vrásky, ale aj ochabnutá pleť a iné nedokonalosti.

Ak sa snažíte zlepšiť vzhľad vašej tváre, ponúkame vám 3 jednoduché cviky, ktoré sú na prvý pohľad vtipné, no naozaj fungujú!

Na prvé cvik budete potrebovať malú plastovú fľašu s trochou vody na dne. Fľašku treba držať s perami mierne naklonenými dozadu (iba mierne).

Krk je vytiahnutý nahor, líca sú v napätí, oblasť okolo pier je prekrvená.

V tejto polohe musíte vydržať čo najdlhšie, následne si urobte prestávku a opakujte niekoľkokrát (v priebehu cvičenia môžete zvýšiť množstvo vody vo fľaši).

Tento cvik napína ochabnutú pokožku v lícach a na krku a tiež výrazne vyhladzuje obrys pier.

Na druhé cvičenie budete potrebovať balón. Naberte vzduch do pľúc a vyfúknite ho do balóna. Potom späť, z balóna, nasajte vzduch do pľúc. Opäť do balóna a opäť do pľúc.

Nádych-výdych vzduchu do balóna zopakujte asi 3x. Viac už asi nebude fungovať, pretože ide o pomerne náročný cvik. Oddýchnite si a potom to zopakujte ešte niekoľkokrát.

Čo zapájate pri cvičení? V prvom rade líčka – tie sú pod enormnou záťažou. Po určitom čase, po pravidelnom vykonávaní tohto cvičenia, sa líca výrazne spevnia a dokonca zružovejú.

Na posledný cvik budete potrebovať ceruzku alebo pero. Zatvorte pery smerom dnu a vložte do nich ceruzku. Pomocou pier pohybujte ceruzkou tam a späť, zatvárajte a otvárajte pery.

Opakujte 10-20x, urobte si prestávku a opakujte ešte 2-3x. Prvýkrát sa vám to nemusí podariť viac ako 10-krát – ide totiž o pomerne komplikovanú japonskú techniku ​​faceliftingu, ktorá naozaj funguje.

Držaním ceruzky a jej pohybom so zatvorenými otvorenými perami prinútite pracovať všetky svaly tváre v oblasti pier, líc, nosa, brady a krku.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “3 cviky na tvár, s ktorými dosiahnete pevnejšiu štruktúru vašej pleti – UBRALI MI 5 ROKOV”