Blogerke písali aby už nepridávala svoje fotky, pretože je škaredá. Jej vtipná a trefná odpoveď Vás dostane!

Melissa Blake je 39-ročná bloggerka, ktorá trpí vzácnou genetickou poruchou (Freeman-Sheldon syndróm), ktorá postihuje kosti a svaly. Je dosť aktívna aj na Twitteri, kde jej chodia aj nenávistné správy. Ľudia jej tak píšu aby prestala pridávať svoje fotky, pretože je škaredá.

Okrem iného je Melissa aj aktivistka pre hendikepovaných ľudí a sama ostatných ľudí vyzýva aby sa mali radi takí akí sú a byť na to hrdí.

Z neprajníkov si tak ťažkú hlavu nerobí a poslala im veľmi vtipný a trefný odkaz.

“Ja som proste typ človeka, ktorému ak poviete aby niečo nespravil tak ja spravím presný opak,” priznala Melissa pre portál abc7.com.

Na svoj Twitter tak pridala príspevok s fotkami iba pre svojich neprajníkov. “Ľudia mi povedali, že by mi mali zakázať pridávať moje fotky pretože som príliš škaredá. Tak pri tejto príležitosti zdieľam tieto 3 fotky,” odkázala vo vtipnom tweete Melissa. Jej príspevok sa stal okamžite virálnym čo Melissa vôbec neočakávala.

Hendikepovaní ľudia sú podceňovaní

“Myslím, že môj hendikep mi dal veľa sily a nemyslím si, že to je niečo na čo si pomyslíte pri ľuďoch s postihnutím.

Pretože celá spoločnosť si myslí, že byť hendikepovaný je niečo zlé a je to niečo za čo sa musíte hanbiť…ale ja som veľmi hrdá na to, že som hendikepovaná a myslím, že to ma spravilo silnejšou osobnosťou,” podotkla Melissa. Denne dostávala tisíce komentárov, kde ľudia kritizovali jej vzhľad.

Nikdy však neočakávala, že jej vtipný tweet sa dostane k ľuďom, ktorí jej chcú odkázať niečo pozitívne. Mnoho ľudí, ktorí ju stretnú ju okamžite podceňujú. Melissa prizvukuje, že keď takéhoto človeka spoznáte bližšie zistíte, že nie je vôbec až tak iný ako si môžete pomyslieť.

zdroj: abc7.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Blogerke písali aby už nepridávala svoje fotky, pretože je škaredá. Jej vtipná a trefná odpoveď Vás dostane!”