Snívate o mŕtvych? Čo to znamená, keď vidíme živého mŕtveho človeka?

Chce vás k sebe vziať? A možno si žiada iba modlitbu. Sen s mŕtvou osobou nás zvyčajne znepokojí. Čo podľa snára znamená, keď je v sne zosnulá osoba ako živá?

Zlé znamenie ?

Často túžime aby sa nám snívalo s osobou, za ktorou smútime a ktorá odišla na druhý svet.

Mama, otec, babka, sestra, priateľ – ktokoľvek to bol, hral v našom živote dôležitú rolu a bol nám blízky.

Po smrti tejto osoby je sen jediná možná forma „stretnutia“.  Často môžeme opäť zosnulú osobu vidieť, porozprávať sa s ňou, či sa jej dotknúť. Cítiť sa akoby bola opäť s nami.

Takýto sen môže byť natoľko príjemný, že sa z neho nechceme prebrať. Ale býva aj taký, ktorý sa zmení na nočnú moru a je nám nepríjemný. Prečo to tak je?

Sny o zosnulých interpretujeme rôzne. Uvažujeme, čo mohli znamenať. Chcel nám mŕtvy niečo povedať? Chcel nás k sebe vziať?

Sen o mŕtvom

Sny o zomrelých majú zväčša osoby, ktoré sa vo svojom živote potýkajú so silnými emóciami. Sprevádza ich pocit bezmocnosti, trápia ich problémy, s ktorými si nevedia poradiť, cítia sa osamelí.

Sen v takom prípade môže znamenať bezmocnosť vo vzťahu k minulosti a potrebu vyrovnať sa s ňou a zamerať sa konečne na budúcnosť.

Ak je vo sne zosnulá osoba živá, možno to interpretovať rôzne.

Podľa snára môže tento sen znamenať výstrahu pred nebezpečenstvom a nečistými zámermi osôb v blízkom okolí.  Najpravdepodobnejšie vám chce niekto zmariť šancu na úspech.  Treba byť ostražitý aj v prípade, ak sa so zosnulým hádate.  To môže znamenať, že niekto váš blízky vám želá neúspech.

Pod obrovským tlakom smútku môže naša myseľ zosnulú osobu vrátiť aspoň formou sna, kde opäť prežívame jej chorobu, smrť či pohreb. Naďalej sa so situáciou však nevieme vyrovnať.

Veľa z nás určite počulo, že u chorých osôb môže tento sen znamenať rapídne zhoršenie zdravotného stavu. Netreba sa tým však zaoberať. Iný výklad hovorí že takýto sen je predzvesťou dobrých správ.

Rozhovor so zosnulou osobou v sne tiež znamená starostlivosťo nás. 

Zomrelí sa často prisnijú osobám s nezvyčajnou intuíciou. Takíto ľudia majú často silné predtuchy o blížiacich sa udalostiach, iní tvrdia, že zosnulí im takto nechávajú odkazy.

Zdroj: popularne.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Snívate o mŕtvych? Čo to znamená, keď vidíme živého mŕtveho človeka?”