Manžel 155-kilogramovej modelky uverejnil na internete jej nahú fotku. Reakcia ľudí vás prekvapí!

Ženy s kyprejšími tvarmi sa už nevyčerpávajú diétami a neplačú do vankúša. Sú skutočným trendom! Plus-size modelky udávajú módne trendy už 5 rokov, súperia o ne najvýznamnejšie modelingové agentúry a populárne značky ich prosia, aby sa stali tvárami ich nových kolekcií.

32-ročná žena váži nie menej ako 155 kilogramov, ale to jej nebráni v závratnej kariére modelingu.

Dnes má Tess Holliday stabilnú prácu, zmluvu s poprednou modelingovou agentúrou a vlastnú značku oblečenia. Dievča si uvedomilo, že jej postava by mohla zaujať modelingový biznis a tak sa rozhodla začať s kariérou.

A kým dámy s nadváhou držia vyčerpávajúce diéty a potia sa celý deň v posilňovni, 155-kilogramová modelka si s centimetrami navyše vôbec neláme hlavu a zo všetkých síl presadzuje prirodzenú krásu.

Nadbytočné kilogramy nezabránili kráske vybudovať si osobný život s austrálskym podnikateľom Nickom, s ktorým vychováva jeden a pol ročného syna Bowieho.

Nie je to tak dávno, čo Tessin manžel prekvapil fanúšikov modelky fotografiou, ktorú zdieľal na svojej stránke na Instagrame. Na fotke je Tess Holliday od hlavy po päty nahá!

„Ženy si zaslúžia rešpekt, či už sú úplne nahé alebo zahalené od hlavy po päty,“ napísal Nick pod fotografiu.

Manžel sa takýmto úprimným spôsobom zapojil do „pochodu žien“ v USA, ktorého cieľom je upozorniť na problémy rodovej nerovnosti. Pochod podporili aj známe herečky ako Natalie Portman, Scarlett Johansson či Eva Longoria.

„Túto fotografiu som urobil pred niekoľkými týždňami, aby som ju dnes zverejnil. Nie je upravovaná v žiadnom photoshope, “vysvetľuje hrdý manžel.

Fanúšikovia modelky pod jej fotkou zanechali tisíce nadšených komentárov: „Si krásna!“ – „Úžasné!“ Ďakujeme, že si ukázala svoje skutočné ja! Si neskutočne krásna!“ „Nick je úžasný manžel. Máš obrovské šťastie, Tess!“

Centimetre navyše netrápia ani ju a ani jej manžela. Jednoducho sa teší zo svojho vzhľadu a nechystá sa na sebe nič meniť.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Manžel 155-kilogramovej modelky uverejnil na internete jej nahú fotku. Reakcia ľudí vás prekvapí!”