Modelka ukázala ako sa jej počas tehotenstva zmenili prsia. Fotky hovoria za všetko.

24-ročná Belle Lucia pochádza z Austrálie. Cez deň je modelkou, blogerkou a youtuberkou, ktorá ukazuje svoje outfity, zverejňuje fotky z ciest a delí sa o svoje súkromie s verejnosťou.

Môže sa pochváliť popularitou, nakoľko jej profil na Instagrame sleduje vyše 1,4 milióna followerov!

Naposledy ju ešte zvýšila. Už nejaký čas vieme, že je tehotná. Tému tehotenstva a materstva považuje za fascinujúcu a zašla preto ešte o krok ďalej.

Ukázala ako sa jej počas tehotenstva zmenilo poprsie.

Belle Lucia na svojom Instagrame zverejnila fotku v bikinách. Nepoužila Photoshop, ktorý mohol upraviť prebehajúce zmeny na jej tele.

„Ešte týždeň do tretieho trimestra. Mám v sebe 37 cm dieťa. Viem, že mám žilnatý hrudník, je to kvôli objemu krvi u žien, ktorý vzrastá počas tehtenstva o 50%, no potom sa vracia do normy.” 

Instagram

Fanúšikovia modelky sú nadšení, že tieto zmeny, ktoré u žien prebiehajú, modelka neskrýva.

Instagram

Bella na sociálnych sieťach s radosťou zverejňuje fotky z tohto krásneho životného obdobia. Niektorí si neodpustili komentár, že má na daný mesiac tehtenstva príliš malé bruško a robili si z neho posmech.

Je potešujúci ale fakt, že čoraz viac žien sa nehanbí ukázať svoje prirodzené tváre či telo a vyhýba sa retuši.

Zdroj: popularne.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Modelka ukázala ako sa jej počas tehotenstva zmenili prsia. Fotky hovoria za všetko.”