MÔJ Otec zomrel pred svadbou. Prišla SOM NA spôsob ako urobiť aby tam s nami bol.

Charlotte Walton vždy túžila po tom aby ju jej otec odviedol k oltáru. Keď ju jej milovaný partner požiadal o ruku, bola presvedčená, že sa tak stane. Žiaľbohu došlo k smutnej udalosti. Otec Charlotte zomrel. Budúca nevesta odmietla prijať fakt, že s ňou jej otec v jej veľký deň nebude. Prišla preto na brilantné riešnie… Nechala si otcov popol vsadiť do manikúry.

Otec zomrel niekoľko mesiacov pred svadbou

Otec Charlotte Walton z Veľkej Británie sa určitý čas pred svadbou dozvedel, že je vážne chorý. Celá rodina vedela, že sa svadby nedožije. Najhoršie sny sa stali realitou. Milovaný otec zomrel niekoľko mesiacov pred svadbou.

Bola zdrvená, ale našla spôsob ako mať otca aj napriek tomu pri sebe. Nechala si urobiť manikúru s otcovým popolom

Budúca nevesta bola zdrvená. Sesternica budúcej nevesty Charlotte je profesionálna manikérka. To ona jej navrhla spôsob ako si mať otca so sebou.

Kirsty Meakin urobila neveste akrylové nechty a do nich zapracovala aj prach Charlottinho otca. S výsledkom svojej práce sa pochválila aj na YouTube či Instagrame.

Charlotte sa jej svadobná manikúra veľmi páčila. V rozhovore pre portál  UNILAD povedala, že to bolo pre ňu dôležité, hoci to môže niektorých poburovať.

Vždy som bola otcove dievčatko, tak ako každá z mojich sestier. Vždy, keď sme ho o niečo prosili, najprv povedal nie, ale potom sa cítil zle a o 5 minút neskôr so všetkým súhlasil.

Diagnostikovali mu nevyliečiteľný nádor. Uvedomili sme si, že sa so svadbou musíme poponáhľať. Keď svoj boj o život prehral, bola som zničená lebo viem ako veľmi na svadbe chcel byť.

Aj ja som si to priala, ale nebolo nám to súdené. Manikúra bola výnimočná, veľmi sa mi páčila, cítila som akoby ma otec sprevádzal uličkou priamo k oltáru.

Naša svadba bola dokonalá a nechty sa všetkým páčili. To, že som mala otca pri sebe, pre mňa veľa znamenalo.Vzala som si Nicka, s ktorým mám 2 deti a viem, že otec bude na nás všetkých dávať pozor.

Čo si myslíte o tejto netradičnej manikúre?

Zdroj: popularne.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “MÔJ Otec zomrel pred svadbou. Prišla SOM NA spôsob ako urobiť aby tam s nami bol.”