Porodila obra! Táto žena priviedla na svat zatiaľ najväčšie dieťa!

ŽENA S prezývkou  @shans1588 s iba dvoma videami na svojom TikTok profile sa stala virálnou po tom, čo zdieľala váhu svojho syna po narodení.

Iná používateľka sociálnej platformy požiadala mamy, aby sa podelili o svoje príbehy z rodenia nadrozmerných detí, a na čele je zrejme  ona: jej syn vážil viac ako 6,5 kilogramu.

tiktok

„Och, chceš vedieť, kto mal najväčšie dieťa? Mám ťa.“ začína žena na svojom TikToku, ktorý už nazbieral viac ako 30 miliónov pozretí.

V 38. týždni som mala svojho druhého syna cisárskym rezom. Mal neskutočných 14 libier, teda šesť uncí (niečo cez 6,5 kila),“ mama potom dodáva, že meral asi 24 palcov (približne 60 centimetrov).

tiktok

Existuje dôvod, prečo sa jej Tiktok stal virálnym. A ako by nie? Priemerná hmotnosť dieťaťa pri narodení je podľa Michiganskej univerzity 3,5 kilogramu.

„Správne. Porodila som batoľa, ktoré potom strávilo 11 dní na JISke, kde bol jednoznačne najväčším dieťaťom. NICU pre neho nemala ani plienky, ani oblečenie,“ spomína v príspevku.

tiktok

Po tomto prvom videu žena zverejnila druhé, ktoré ukazuje vývoj jej malého veľkého bábätka, ktoré má teraz už 5 rokov.

„Je to zdravý, tvrdohlavý a SILNÝ päťročný chlapec, ktorý miluje bejzbal, futbal a Monster Trucks,“ napísala žena.

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Porodila obra! Táto žena priviedla na svat zatiaľ najväčšie dieťa!”