Sestra neverila, že ide o dvojičky rodiacej ženy. Aj ty budeš pochybovať, keď uvidíš ich matku…

Američanka Daniella Wallaceová porodila dvojičky. Narodenie dvoch synov bolo pre ženu a jej muža skutočnou oslavou života.

Pôrodné asistentky, ktoré boli pri pôrode, však boli ohromené odlišnosťou bábätiek.

Dnes si matka spomína, že jeden zo zdravotníckych pracovníkov dokonca kričal:

„Pozri sa, ten chlapec je blond!

V skutočnosti sa jedno z dvojčiat narodilo veľmi podobne ako jeho matka, ale pokožka druhého bola oveľa svetlejšia ako pokožka jeho brata.

Dnes, keď deti vyrástli, sú ich rozdiely ešte výraznejšie. Teraz má jeden z bratov mäkké, jemné kučery na temene hlavy. Ale vlasy toho druhého sú na dotyk oveľa tvrdšie a nepoddajnejšie.

Lekári veria, že Daniellin partner je mulat. To vysvetľuje svetlú pleť jedného z chlapcov.

Ľudia, ktorí ženu oslovujú na ulici často jednoducho neveria, že títo drobci sú jej vlastní synovia.

Okrem toho sú deti dvojčatá. Podobnosť identických dvojčiat je spôsobená tým, že sa vyvíjajú z rovnakého páru vajíčko-spermia. Avšak tieto deti pochádzajú z dvoch rôznych vajíčok, oplodnených dvoma rôznymi spermiami.

Špecialista vysvetlil: Deti sú zdravé, všetko je s nimi v poriadku. U dvojčiat je takýto rozdiel vo vzhľade extrémne zriedkavý, ale takéto prípady sú aj napriek tomu známe.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sestra neverila, že ide o dvojičky rodiacej ženy. Aj ty budeš pochybovať, keď uvidíš ich matku…”