Toto je najväčšia modelka na svete. Jej rozmery ĽUDÍ PREKVAPILI. „Nemám sa za čo hanbiť“ odkazuje

Vo svete modelingu váha zohráva dôležitú úlohu. Najväčšia modelka na svete je však dôkazom toho, že svoje sny treba tvrdohlavo nasledovať a na úspešnú kariéru nepotrebujete osí pás.

Najväčšia modelka na svete. Kto je Tess Holliday?

Už nejaký čas má hnutie #bodypositive čoraz viac prívržencov, ktorí kritizujú nereálny ideál krásy.

Čoraz viac influencerov ukazuje fotky, na ktorých im vidno faldíky, strie po tehotenstve a iné nedokonalosti, ktoré sa často snažíme pred zrakom iných schovať.

Jednou z najangažovanejších aktivistiek hnutia „body positive” je Tess Holliday (reálne priezvisko: Munster).

37-ročná žena začínala ako blogerka a dnes je profesionálna plus-size modelka.

Ako prvá takáto modelka podpísala kontrakt s prestížnou agentúrou, ktorá dovtedy spolupracovala len so samými štíhlymi ženami.

Tess Holliday – fotky

To prinieslo Holliday popularitu, vďaka čomu mohla dostať do povedomia svoje vlastné hnutie #effyourbeautystandards („zmeň svoje štandardy krásy”) na Instagrame. Chce takýmto spôsobom ženám dokázať, že rozmer, vek, farba pokožky či iné vlastnosti nemajú vplyv na sebahodnotenie.

Naposledy modelka začala vytýkať spoločnosti dvojité štandardy potom, čo si na rozdávanie cien Grammy obliekla šaty a čelila obrovskému hejtu. Ale keby si ju oblieklo niekoľko štíhlych žien, stanú sa hitom na sociálnych sieťach.

Toto je ideálny príklad odsúdenia s akým sa osoby plus size stretávajú vo svete módy. Nikdy nie sme považované za trendy, fenomenálne, ani nič podobné. Ľudia nás odsudzujú. Prečo ľudia najprv potrebujú v jahôdkových šatách vidieť najprv štíhlu osobu? Začala som uvažovať, či by sa to stalo, keby som bola chudšia. To preto, že som tučná. Dvojitý meter. Milujem, že som sa stala jednou z najhoršie oblečených osôb na Grammy, ale teraz, keď šaty na TikToku ukázalo zopár chudých žien, stali sa populárnymi. Záver – naša spoločnosť nenávidí tučných ľudí, obzvlášť, ak sme úspešní.

 

Tess Holliday – rozmery najväčšej modelky na svete

Tess Holliday pracuje pre prestížnu modelingovú agentúru. Málokto veril, že žena s takýmito rozmermi dosiahne v tomto odvetví úspech. Vysoká 165 cm má BMI na úrovni 42 a rozmery 124-124-132.

37-ročná modelka verí, že vďaka svojej odvahe a aktivite na sociálnych sieťach sa jej podarí zmeniť vnímanie krásy. Je presvedčená, že sexbomba môže byť aj osoba jej rozmerov. Na fotografiách rozhodne zaujme.

Zdroj: popularne.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Toto je najväčšia modelka na svete. Jej rozmery ĽUDÍ PREKVAPILI. „Nemám sa za čo hanbiť“ odkazuje”