FOTOhádanka: Viete, o koho ide? Pomôcka: Najradšej nakupuje s úsmevom

Zdá sa vám tento úsmev povedomý? Čoby nie, veď jeho majiteľ je dobre známy z televízie. A na úsmev má dôvod nielen on, ale aj vy!

Muž na fotke je známy športovec a moderátor. Je vzorný otec a manžel, vyhýba sa škandálom, rád si zavtipkuje. Po úsmev tento džentlmen nechodí ďaleko a od dnes má ďalší dôvod na radosť: v sieti predajní PLANEO, ktorej je tvárou, totiž bude mať dôvod na úsmev úplne každý! A to nielen preto, lebo má PLANEO v novom logu úsmev J, ale predovšetkým preto, lebo konečne začal Black Friday!

Prvou predajňou s novým logom je nová predajňa v Štúrove. Foto: Planeo

Že je ešte len pondelok a do piatka je stále ďaleko? Na tom predsa vôbec nezáleží, keď ide o zľavy – a tie sú v PLANEO zo skutočných, nie umelo navýšených cien. Okrem toho je tu ešte jeden dôvod na nakupovanie s úsmevom: s nulovým navýšením splátok si môžete dopriať aj nákup vianočných darčekov a budete to mať skutočne výhodne.

No to sme trochu odbočili od témy. Viete teda, kto sa na vás z fotky usmieva? Pre správnu odpoveď kliknite sem: Chcem vedieť, či tipujem správne

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “FOTOhádanka: Viete, o koho ide? Pomôcka: Najradšej nakupuje s úsmevom”