Herca Pierce Brosnana zachránila v jeho temných časoch táto žena a teraz spolu oslavujú 28. výročie

Spoločne pózujú na červenom koberci a nedokážu od seba odtrhnúť oči. Objímajú sa a bozkávajú, akoby len teraz spolu začali chodiť a to sú spolu už viac ako štvrťstoročie. Hviezda Pierce Brosnan ako James Bond a jeho manželka Keely Shaye Smith oslavujú svoje 28. výročie a stále vyzerajú ako dvaja milenci, aj keď za tie roky prešli dosť drsnými udalosťamiBright Side zobrazuje rodinku, ktorá si dokázala vybudovať pevné vzťahy. Dokazujú, že skutočná láska existuje !

Pierce prišiel o svoju ženu, ktorá zomrela na rakovinu, keď mal 38.

Nie každý vie, že Keely, s ktorou je Pierce už viac ako štvrťstoročie je vlastne jeho druhá manželka. Pierce sa stretol so svojou prvou manželkou, austrálskou herečkou Cassandrou Harrisovou, v roku 1970 a oženil sa s ňou v roku 1980. Pierce si osvojil jej 2 deti, Charlotte Emily a Christophera a o tri roky neskôr mali aj spoločného syna menom Sean.

Bohužiaľ, po šťastnom 11 ročnom manželstve, Cassandra v roku 1991 zomrela na rakovinu vaječníkov, čím sa z herca stal vdovec a osamelý otec. Od tohto momentu sa herec vrhol do života, práce a rodičovstva a jeho osobný život išiel stranou. Ak by Pierce nakoniec našiel lásku priznal sa, že jeho zosnulá manželka bude navždy súčasťou jeho bytosti.

V roku 1994 sa stretol s Keely a oženil sa s ňou až po narodení druhého syna.

Hviezda Jamesa Bonda sa stretla so svojou budúcou manželkou Keely v Cabo San Lucas v Mexiku v roku 1994. Bola tam na pracovnej ceste ako televízna reportérka. Stretli sa na večierku a odvtedy sú spolu. Pár privítal na svet dvoch synov – Dylana Thomasa v roku 1997 a Parisa Becketa v roku 2001 – a v tom istom roku (7 rokov po stretnutí) sa vzali v Írsku, kde mali nádhernú svadbu, ktorá vyzerala ako z filmu.

O 20 rokov neskôr zomrela dcéra Pierceho Brosnana na rakovinu.

Herec žiaľ musel sledovať, ako ďalší z jeho rodiny prehral bitku s rakovinou – bola to jeho dcéra z prvého manželstva. Charlotte zomrel v júni 2013.

Keelyna sila mu pomohla počas jeho najtemnejších dní.

Herec zdieľal, že ho Keely niekoľkokrát zachránila pred depresiou a opísal ju ako „silu, bez ktorej by nemohol žiť.“ Tiež uviedol, že ho vždy povzbudzovala, aby nezabudol na Cassandru, jeho prvou manželkou. Prirovnal Keely k Severnej hviezde, ktorú vždy hľadal.

Pierce zahŕňa svoju ženu komplimentami aj po 28 rokoch.

Aj keď si pár dosť chráni súkromie, paparazzi neustále uverejňujú fotky páru, ako sa bozkávajú napríklad na pláži. Pierce sám uverejňuje roztomilé fotografie so svojou manželkou na Instagrame.

Pri 28. výročí, ktoré bolo 10. apríla, Pierce zdieľal fotku s popisom: „Môj miláčik anjelské srdce Keely, ďakujem, že si do môjho života vložila takú veľkú lásku a krásu a za to, že si mi za posledných 28 rokov urobila najväčšiu radosť z môjho života … šťastné výročie, moje hnedooké dievča.“

Myslíte si, že výzvy posilňujú manželstvo? Veríte, že láska môže trvať večne? Budeme radi, keď sa s nami podelíte o vaše názory !

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Herca Pierce Brosnana zachránila v jeho temných časoch táto žena a teraz spolu oslavujú 28. výročie”