Muž nechal svoju matku, proti jej vôli, v domove dôchodcov! Jej posledné slová mu vyrazili dych!

Po smrti svojho otca sa jeden muž rozhodol, že sa už o svoju mamu nemôže starať, a tak ju vzal do domova dôchodcov.

Nebola tam spokojná a on ju veľmi často nenavštevoval .

Jedného dňa mu zavolali, že zdravotný stav jeho mamy sa zhoršil. Vôbec nič necítila.

Vyzeralo to tak, že prežívala posledné dni svojho života.

Syn rýchlo dorazil na miesto. Išiel rovno do matkinej izby a spýtal sa jej, či by pre ňu mohol niečo urobiť.

Matka sa mu pozrela priamo do očí a povedala, že nemá veľa požiadaviek. Keď to počul, povedal, že je viac než ochotný splniť jej posledné želanie.

foto: ilustračné

Mama potom vysvetlila, že chcela zmeniť ventilátory, pomoc ktorých dýchala, pretože nefungovali správne a občas sa dusila. „Keby si mohol vymeniť aj chladničku… Boli dni, keď som zaspávala hladná, pretože jedlo tam už nebolo…,“ dodala.

Syn bol prekvapený. Myslel si, že jeho matka si neuvedomuje, že umiera. Potom sa jej spýtal, prečo mu o tom všetko nepovedala skôr. Teraz už bolo neskoro.

Matka sa mu potom pozrela do očí a povedala: „Viem, že zomriem, ale myslím na to , keď ťa ani tvoje deti nebudú chcieť vedľa seba… A privedú ťa sem… Potom nájdeš lepšie podmienky… Čo ponúkaš, to aj dostaneš… Nezabudni na to.“

Tieto slová zlomili synovi srdce na milión kúskov. Vedel, že urobil chybu, keď nechal matku v domove dôchodcov proti jej vôli.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž nechal svoju matku, proti jej vôli, v domove dôchodcov! Jej posledné slová mu vyrazili dych!”