Pierce Brosnan o smrti svojej manželky! „Bojovala so svojou rakovinou s gráciou a ľudskosťou, odvahou a dôstojnosťou“

Pôvabný Pierce Brosnan, známy najmä ako agent 007, má za sebou poriadnu kariéru vo filmovom priemysle.

Rola Jamesa Bonda poznačila jeho profesionálny život, ale v čase, keď sa chystal preraziť so svojím prvým trhákom, utrpel osobnú tragédiu, ktorá navždy zmenila jeho život. Jeho manželka a veľká láska jeho života, herečka Cassandra Harris, prišla o život kvôli rakovine vaječníkov.

Brosnan a Harris sa stretli v roku 1977, keď bola ešte vydatá za Dermota Harrisa, s ktorým mala dve deti, Chrisa a Charlotte.

O Brosnanovi sa hovorilo, že bol unesený Harrisovej šarmom a krásou.

Bola o päť rokov staršia ako on, no okamžite sa do nej zamiloval a o päť rokov neskôr sa vzali. Po smrti Harrisovej prvého manžela si Brosnan oficiálne adoptoval jej dve deti.

Pár mal neskôr syna Seana.

foto: boreddaddy

„Sadli sme si ako rodina,“ prezradil raz herec. „Na začiatok som bol Pierce, potom som bol otec Pierce a potom som sa stal otcom. 

Charlotte a Chris boli v mojom živote úžasní.“

Keď Seana privítali na svete, rodina sa zdala úplná. Ale potom, v roku 1987, Harris dostala správu o zdrvujúcej diagnóze.

S rakovinou bojovala až štyri roky.

foto: boreddaddy

Brosnan pripomenul, že noc, keď prišiel o manželku, bola najdlhšou v jeho živote.

„Bol som v strašnom stave… plnom zmätku a hnevu.“  povedal pre People.

Urobila zo mňa muža, akým som, herca, ktorým som, aj otca, ktorým som.“

foto: boreddaddy

Roky po tom, čo Harrisová opustila tento svet, utrpel Brosnan ďalšie zlomenie srdca, keď jeho adoptívnej dcére Charlotte diagnostikovali rovnakú formu rakoviny ako jej matke.

Aj ona zomrela a zanechala po sebe dve deti a manžela.

„Charlotte bojovala so svojou rakovinou s gráciou a ľudskosťou, odvahou a dôstojnosťou.

Naše srdcia sú zlomené zo straty nášho krásneho drahého dievčaťa. Modlíme sa za ňu a za to, aby bol liek na túto úbohú chorobu čoskoro na dosah,“ uviedol herec vo vyhlásení.

Dnes je Brosnan ženatý s manželkou Keely Smith, s ktorou má dve deti.

„Pozerať sa na niekoho, koho milujete, ako mu kúsok po kúsku zožiera život táto zákerná choroba, tento druh smútku sa stane nezmazateľnou súčasťou vašej psychiky.“

Brosnan hovorí, že to bola Smithová, kto mu pomohol posunúť sa ďalej.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pierce Brosnan o smrti svojej manželky! „Bojovala so svojou rakovinou s gráciou a ľudskosťou, odvahou a dôstojnosťou“”