streda, 22 mája, 2024

Posilňujúca starostlivosť o vlasy s keratínom

Posilňujúca starostlivosť o vlasy s keratínom

Každá žena túži po krásnych, pevných a odolných vlasoch. Každodenný spôsob života ale aj gény ovplyvňujú ich kvalitu nech robíme čokoľvek. Z toho dôvodu je dobré byť o krok vpred, mať pomyslené „eso v rukáve“ a posilniť vlasy tým správnym zložením produktov. 

Určite ste sa už niekedy zamysleli nad štruktúrou vlasových vlákien a rozmýšľali nad vhodnými produktmi, ktoré by im dodali všetky potrebné vitamíny. Z chemického hľadiska je vlas zložený z bielkovinovej hmoty, ktorá sa rohovatením mení na pevnú hmotu – keratín, ten tvorí až 88% štruktúry vlasov. Stavebné bielkoviny sú zodpovedné za kvalitu, rast a pevnosť vlasov. Okrem bielkovín vlasy obsahujú aj iné zložky ako je železo, meď, zinok a ďalšie stavebné zložky. 

Posilnenie, vyhladenie a pevnosť

Aby sme dosiahli požadovaný výsledok je dôležité vybrať si vhodné produkty na každodennú starostlivosť o vaše vlasy. Značka Ziaja ktorú Vám v tomto článku predstavíme sa pri vývoji produktov zamerala na stavebné zloženie vlasového vlákna a na základe toho vyvinula produkty s komplexom proteínov kozieho mlieka. Komplex proteínov predstavuje základnú zložku – fytokeratín, ktorý obnovuje vlasy v miestach poškodenia, zlepšuje ich pružnosť, zabraňuje lámavosti a vyhladzuje ich. 

Suché a poškodené vlasy sú schopné absorbovať oveľa viac vody ako zdravé vlasy. Z toho dôvodu je obzvlášť dôležitý výber produktov , ktoré aplikujete na vašu korunu krásy. Prečo? Absorpciou vody sa do štruktúry vlasov dostávajú aj pridané produkty ako je šampón, kondicionér, maska na vlasy a pod. 

Posilňujúci šampón na vlasy s keratínom kozie mlieko je tou správnou voľbou. Obsahuje keratín, ktorý po naviazaní s vodou napučí a vlas tak zväčší svoj objem až o 10-15%. Vlasy jemne umýva a ošetruje. Vlasy sú po jeho použití hladké, jemné, ľahko sa upravujú a zväčšený objem urobí radosť každej žene. 

Zbavte sa drsných a poškodených vlasov LEN s 3 produktmi vlasovej kozmetiky Ziaja!

Posilňujúci šampón na vlasy s keratínom

Posilňujúci kondicionér na vlasy s keratínom

Posilňujúca maska na vlasy s keratínom

Pre bežne poškodené vlasy použite šampón a kondicionér na vlasy. Pre vlasy často ošetrované v kaderníckych salónoch  a vlasy namáhané v zlých poveternostných podmienkach použite kombináciu šampón a masky na vlasy s keratínom. Napriek vysokej koncentrácii účinných látok vlasy nezaťažuje, ale naopak intenzívne ošetruje. 

Gény ovplyvniť nedokážeme, ale vlasovú kozmetiku ktorú používame ÁNO! Vyberajte precízne! Vaše vlasy si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Latest

Newsletter

spot_img

Don't miss

spot_imgspot_img

Matka sa nakloní, aby pobozkala svoje bábätko – tvár novorodenca roztápa jej srdce

Deti sú jednoducho fascinujúce. Zatiaľ čo matka bude vždy cítiť nežnú lásku a hlbokú náklonnosť k svojmu dieťaťu, tieto pocity vždy zdieľa aj dieťa,...

Máte túto pečiatku na občianskom? Tu je uvedené, na čo vlastne slúži – Veľa ľudí o tom nemá poňatia

Mnohí z nás nosia svoj občiansky preukaz každý deň pri sebe a používajú ho najmä ako doklad totožnosti. Na slovenských občianskych preukazoch sa však...

Manžel ju chcel vyhodiť, ale ja som ju vzala a zachránila. Povieme vám, ako obnoviť orchideu z jedného listu

Orchidea je jedinečná v tom, že aj keď sa zdá byť mŕtva, môžete sa pokúsiť vdýchnuť jej druhý život. Ak má orchidea zhnité listy...
Verified by MonsterInsights