Pred 20 rokmi sa muž pohádal so svojou ženou a tak odišiel do lesa. Na brehoch rieky žije až dodnes

Začiatkom roku 2000 sa muž tak pohádal so svojou ženou, že sa rozhodol odísť žiť do lesa.

Žena na návrat svojho manžela čakala márne: stále žije na brehu rieky, no rád sa stretáva s hosťami, ktorí o nezvyčajnom pustovníkovi natočili príbeh na video.

Nikolaj žije na úplnej samote, jeho dom stojí na brehu rieky, uprostred temného lesa.

Zďaleka to tak nebolo vždy: muž podnikal v meste, kúpil si byt a oženil sa.

Jedna veľká hádka ho prinútila všetko zmeniť – nechal byt svojej žene a on si zbalil veci a odišiel do lesa.

Prvé mesiace preleteli bez povšimnutia. Nikolaj stále čakal, že sa jeho žena príde uzmieriť, no ona neprišla.

Najprv takto fungoval rok a potom sa pokúsil jednoducho zabudnúť na svoj minulý život.

Nikolaj si na brehu postavil zemľanku, kde prežil nasledujúcich päť rokov.

Potom si uvedomil, že chce zostať v chránených oblastiach a postavil si malú, ale útulnú chatrč.

Jeho dom má všetko potrebné pre pohodlný život.

Práčku a dokonca aj plazmovú televíziu na stene poháňa elektrina z dieselového generátora.

Nikolai sa odmieta považovať za samotára. Úplne mu vyhovuje život pustovníka a len občas sa stretávať s poľovníkmi, ktorí prichádzajú na jeho pozemok.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pred 20 rokmi sa muž pohádal so svojou ženou a tak odišiel do lesa. Na brehoch rieky žije až dodnes”