Princezná Charlotte vzorom dobrej výchovy! Jej spôsoby na pohrebe kráľovnej Alžbety II. si získali veľký obdiv!

Je nepochybné, že smrť kráľovnej Alžbety vyvolala v každom Britovi nesmierny smútok a správa o jej smrti bola aj napriek jej krehkému veku prijatá s veľkým zármutkom.

Jej rodina, viac ako ktokoľvek iný, ​​bola hlboko zasiahnutá.

Nový vládca krajiny, kráľ Karol III., sa prihovoril svojmu ľudu emotívnym príhovorom o svojej drahej matke.

 

„Smrť mojej milovanej matky, Jej Veličenstva kráľovnej, je pre mňa a všetkých členov mojej rodiny okamihom najväčšieho smútku,“  povedal kráľ Charles.

„Hlboko smútime nad odchodom váženej Panovníčky a veľmi milovanej Matky. Viem, že jej stratu hlboko pocíti celá krajina, ríše Commonwealth a nespočetné množstvo ľudí na celom svete.

Medzi účastníkmi  pohrebu na pozemku Westminsterského opátstva boli aj najstaršie deti princa Williama a Kate Middleton, princ George a princezná Charlotte.

Princezná Charlotte, ktorá ladila s matkiným oblečením ukradla pozornosť ľudí aj médií. Vykazovala spôsoby vhodné pre princeznú, nosila klobúk a malú diamantovú brošňu v tvare podkovy, čo bola pocta svojej milovanej prababke, ktorá bola všeobecne známa svojou láskou ku koňom.

Komentátori pozorne sledujúci celú udalosť si všimli, ako princezná Charlotte sklonila hlavu na počesť kráľovnej. Jej spôsoby pripisujú dobrej výchove a etikete.

Pred bohoslužbou niektoré časopisy vrátane People napísali, že William a Kate premýšľali či privedú Georgea a Charlotte na obrad na počesť zosnulého panovníka.

Veríme, že sa rozhodli správne, pretože ich deti sú veľmi dobre vychované a správajú sa v súlade s ich titulmi. Ich rodičia majú byť na čo hrdí.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Princezná Charlotte vzorom dobrej výchovy! Jej spôsoby na pohrebe kráľovnej Alžbety II. si získali veľký obdiv!”