Vtip Dňa: Blondínka z Košíc stretne na letisku právnika

Blondínka a právnik sedia vedľa seba na lete z Košíc do Bratislavy.  Právnik sa pýta, či by si chcela zahrať zábavnú hru. Blondínka je unavená, chce si len zdriemnuť a tak zdvorilo odmieta. 

Právnik to skúša ďalej a vysvetľuje, že hra je jednoduchá a zábavná.

Znova odmieta a snaží sa zaspať. Právnik rozrušene hovorí: “Dobre, ak nebudete poznať odpoveď, zaplatíte mi 5 eur a keď ja nebudem vedieť odpoveď, zaplatím vám 500 eur.”  To už blondínu zaujme. Zisťuje, že jej inak nedá pokoj a tak súhlasí.

Právnik sa pýta na prvú otázku. “Aká je vzdialenosť od Zeme na Mesiac?”  Blondínka nepovedala ani slovo, siahne do kabelky, vytiahne 5 eur a podá ich na právnikovi.
“Dobre,” hovorí právnik, “si na rade.”

Ona sa pýta “Čo výjde na kopec s tromi nohami a dole príde po štyroch?” Právnik zmätene vytiahne svoj notebook a hľadá ale nenájde žiadnu odpoveď. Pripojí sa k internetu a vyhľadáva v kongresovej knižnici, tam tiež nič nenájde.

Frustrovaný posiela e-maily na všetkých svojich priateľov a spolupracovníkov, ale márne.

Po hodine prebudí blondínu a do ruky jej dáva 500 eur. Blondína hovorí: “Ďakujem,” a otočí sa a chce spať ďalej. Právnik je naštvaný, prebudí blondínku a pýta sa:

“Tak, aká je odpoveď?” Blondínka bez slova siahne do peňaženky, podá právnikovi 5 eur a znovu zaspí.

A vy ste si mysleli, že blondínky sú hlúpe.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vtip Dňa: Blondínka z Košíc stretne na letisku právnika”