11 vecí, ktoré priťahujú duchov. Pre svoje dobro sa im radšej vyhnite

Tí, ktorí veria na duchov, ich často považujú za duše, ktoré nenašli svoje miesto a blúdia medzi ľuďmi na zemi.

Sú uväznení medzi dvoma svetmi. Navštevujú miesta ich srdciam blízke alebo tie, kde majú nevysporiadané záležitosti.

Tieto veci priťahujú duchov:

1. Násilie

Násilie plodí ďalšie násilie a každé miesto, ktoré bolo miestom násilia, hromadí negatívnu energiu. Brutalita a krutosť sú veci, ktoré lámu ľudskú dušu a duchovia to vraj vedia vycítiť. Miesta s násilnou minulosťou sú plne bôľu ľudských duší a smútku, preto bývajú desivé. 

2. Hlboký smútok

Duchovia často navštevujú depresívnych ľudí. Ľudia, ktorí stratili všetku nádej a nevidia zmysel života sú často veľmi krehkí.  Duše týchto osôb nie sú odolné pred útokmi duchov a preto sú ich ľahkým cieľom.

3. Hnev

Dom, ktorý poznal hnev osoby alebo hostí zatrpknuté srdcia celej rodiny,  je vysoko náchylný na prítomnosť duchov. Negatívna energia vyžarovaná cez hnev priťahuje zlé duše.

4. Samovražda

Smrť priťahuje duchov najviac. Samovražda je považovaná za jeden z najväčších hriechov, ktoré možno spáchať a preto miesta, na ktorých k nim došlo, sú miestami na ktorých zvyčajne straší. Negatívna energia skrz samovraždu zostáva na mieste natrvalo.

5. Šialenstvo

Ide o extrémnu formu hnevu a dochádza k nemu vtedy, ak si niekto nevie poradiť s mmnožstvom hnevu. Duchovia tieto emócie milujú.

6. Vražda

Miesta, na ktorých sa udiala vražda, lákajú k sebe duchov.

7. Nenávisť

Nenávisť, žiarlivosť a hnev sú nanegatívnejšie emócie, ktoré lákajú duchov. Tých naopak posilňujú tieto ľudské slabosti.

8. Úzkosť

Nepokojné srdce sa nedokáže brániť útokom zlých duchov.

9. Choroba

Choroby oslabujú telo a tým aj myseľ. Negatívna myseľ je ideálnou živnou pôdou pred duchov.

10. Samota

Samota, spôsobuje utrpenie. Títo ľudia sú krehkí a zlí duchovia ich ľahko ovládnu.

Zdroj : popularne.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “11 vecí, ktoré priťahujú duchov. Pre svoje dobro sa im radšej vyhnite”