20 neuveriteľných premien žien, ktoré ich manželia vôbec nespoznali

Moskovská vizážistka Oxsana Trunová a kaderníčka Olga Tarasová vracajú ženám úsmev na ich tváre.

Dvojica začala pred piatimi rokmi so „slepými premenami.“ Dnes sa ich online základňa na Instagrame rozrástla na 32 700 sledovateľov.

Táto myšlienka vznikla po tom, čo Oxsana, ktorá predtým pracovala v kozmetickom salóne, navrhla svojim zákazníčkam, aby premenu nechali na ňu. „Nie sme iba vizážistky, ale aj psychologičky,“ uviedla Oxsana.

Nalaďte sa teda na tie najlepšie premeny od Oxsany a Olgy, ktoré dokazujú, ako zdanlivo malá premena, stačí aby sa žena cítila opäť krásna.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

Oxsana uviedla, že zbožňuje všetko, čo sa týka jej práce. „Je to pre mňa ako koníček, moja obľúbená vec, bez ktorej by som si nevedela predstaviť každodenné fungovanie.

Vizážistka a zakladateľka Akadémie Oxsany Trunovej uviedla, že to, čo sa jej pri prerábaní dotýka najviac, sú „šťastné oči klientiek“.

Pokiaľ ide o konkrétnu transformáciu, Oxsana vysvetlila, že so svojou klientkou sa vždy porozpráva skôr, ako začne premenu, aby ich vizážistka mohla lepšie spoznať.

Neexistuje univerzálny vzhľad, ktorý by sedel každej žene. Oxsana nás ubezpečila, že „líčenie je pre každú klientku individuálne.“

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

„Berieme do úvahy životný štýl, vek, osobnosť klientky. Nie sme iba stylistky, stávajú sa z nás psychologičky“.

Spätná väzba od žien, ktoré prešli premenou, vždy privádza Oxsanu a jej kolegyňu Oľgu k slzám. „Ľudia sa menia nielen navonok, ale aj vnútorne,“ uviedla vizážistka.

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

Zdroj: www.boredpanda.com
Zdroj foto: oxanatrunovamakeup

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “20 neuveriteľných premien žien, ktoré ich manželia vôbec nespoznali”