Chcela si zväčšiť pery, o niekoľko hodín sa bála o svoj život.

Tajne a za výhodnú cenu si zväčšila pery. Z výsledku ale nebola nadšená.

Vianočný darček

25-ročná Louise Smith z West Sussex sa rozhodla dať si darček, a to zväčšenie pier. Z konečného výsledku však nebola nadšená. Podľa všetkého nemala využiť podozrivo lacné služby lekárov propagujúcich sa na Facebooku.

25-ročná matka dvoch detí sa rozhodla pre zväčšenie aj kvôli nízkej cene. Na Facebooku našla inzerát, ktorý propagoval pery krásne ako má Angelina Jolie za asi 80 libier, čo je približne 92 EUR. Aj v prepočte na našu menu je to podozrivo nízka cena.

Louise si vyžiadala vyplnenie s 1,1 ml výplňového materiálu. Rýchlo však prepadla panike, keď jej ústa začali rásť a vyzeralo, že nikdy neprestanú. Strojnásobili svoj objem, boli nerovnomerné, boľavé a plné hrčiek.

Daily Mail

Ako objasnila Louise v rozhovore pre  Daily Mail:

Hodinu po zákroku mi ústa začali opúchať a do večera boli 3x väčšie ako zvyčajne. Myslela som si, že opuch ustúpi o deň alebo dva, no nestalo sa tak.

Vždy, keď som sa pozrela do zrkadla, cítila som sa hrozne. Vyzerala som ako zbitá, no otrasné. Dokonca som v nich mala hrčky. Jedna väčšia na hornej pere a druhá napravo na dolnej pere. Neskutočne to bolelo. Niekto mi poradil aby som ich rozmasírovala, že sa vstrebú, ale boli neznesiteľne bolestivé.

Daily Mail

Žena sa sťažovala u špecialistu, ktorý jej zákrok urobil. Aj keď stále nevyzerá najlepšie, podarilo sa jej dostať peniaze späť. Túto skúsenosť si rozhodne zapamätá do konca života. Teraz radí iným:

Pred zákrokom si prečítajte názory na lekára, vypýtajte si diplomy a ukážky predošlých zákrokov

Daily Mail

Škoda, že sa musela poučiť na vlastnej koži.

Zdroj: popularne.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chcela si zväčšiť pery, o niekoľko hodín sa bála o svoj život.”