Herec Daniel Craig svojim deťom nedá nič zo svojho dedičstva a plánuje ho minúť. Prečo sa takto rozhodol?

Daniel Craig nie je veľkým fanúšikom veľkého dedičstva, alebo aspoň to bola posledná vec, ktorú na túto tému povedal.

Zatiaľ čo sú ľudia, ktorí robia všetko pre to, aby boli ich deti po smrti dobre zabezpečené, herec radšej urobí so svojimi peniazmi niečo iné…

V rozhovore pre časopis Candis hviezda Jamesa Bonda uviedla, že dedičstvo nie je niečo, čo by mal úplne rád a plánuje minúť alebo rozdať svoj majetok vo výške 160 miliónov dolárov, kým zomrie.

54-ročný herec mal v roku 2018 dcéru so súčasnou manželkou Rachel Weisz a ďalšiu s bývalou Fionou Lourdon, Ellu, ktorá má dnes 29 rokov.

Napriek tomu, že ich miluje a záleží mu na ich budúcnosti, neznamená to, že im nechá svoje peniaze.

„Neexistuje staré príslovie, že ak zomrieš ako bohatý človek, tak si zlyhal?“ zamyslel sa herec.

„Myslím si, že Andrew Carnegie [americký priemyselník] rozdal niečo, čo by v dnešných peniazoch predstavovalo asi 11 miliárd dolárov, čo ukazuje, aký bol bohatý, pretože sa stavím, že si tiež niečo z toho nechal,“ pokračoval Craig.

Táto úvaha dávala zmysel po vyhlásení, že jeho dcéry od neho nezískajú dedičstvo:

„Nechcem nechať veľké sumy ďalšej generácii. Mojou filozofiou je zbaviť sa toho alebo to dať preč skôr, ako odídete,“ povedal Daniel.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Herec Daniel Craig svojim deťom nedá nič zo svojho dedičstva a plánuje ho minúť. Prečo sa takto rozhodol?”